Bursa Ankara yolu çitli kavşağında her gün yaşanan kazalar herkesi tedirgin ediyor. Mahalle oturanlar sürekli yetkililere konu iletmelerine rağmen bir çözüm bulunmamasına isyan etti.

Burası Bursa Ankara yolu çitli kavşağı. Bu kavşak çok canlar yaktı. Bazen ölümlü bazen yaralamalı maddi hasarlı kazaların yaşandı kavşakta dün yine bir kaza daha yaşandı. Yaşanan bu kazada 2 otomobil çarpıştı. Araçlardan biri paramparça olurken 1’i ağır 3 vatandaşımız yaralandı. Yaralanan vatandaşlarımızdan birinin durumu ağır rabbim şifalar versin inşallah şafi ismi hürmetine. Bu kavşak can yakarken aynı konu İnegöl Alanyurt yolundaki kavşakta yıllardır benzer çile vardı. Vatandaşların tüm tepki ve ikazlarına rağmen yıllar sonra o kavşakta çalışma başlatıldı ve ışıklı sistem geliyor. Peki onlarca cana mal olan çok sayıda kişinin yaralanmasına neden olan Çitli kavşağını yetkililer ne zaman görecek. Daha kaç can gitmesi gerekiyor acaba. Yetki kimdeyse neden çözüm için çalışma başlatmıyor. Burası Bursa Ankara karayolu her gün binlerce araç bu yolda geçiyor. Büyük bir facianın yaşanmaması için yetkili kurumun yani Karayollarının burada devreye girmesi gerekiyor. Zira burada özellikle gece ışık sisteminin de   yetersiz olmasından dolayı daha büyük kazalara da yol açabilir. Lütfen acil olarak buraya el attın görevinizi yerine getirin. Öte yandan Çitli mahallesinde oturanlarda seslerini duyurmak için kendi sosyal medya hesaplarından yetkililere çağrıda bulunarak şu ifadelerde bulundu.

Buradan Saygıdeğer Milletvekilimiz VİLDAN Hanıma Sesleniyoruz !!!

Geçen Pazartesi Okulumuzda Bu Konuyu Tarafımca Dile Getirip Önemini Yaşam Merkezindeki Görevli Bayanlarla Birlikte İyice Anlattık

Senelerdir Her gün Diken Üstünde Olduğumuzu, Korktuğumuzu ve Çok Kayıplar Verdiğimizi Söyledik

Yine Bir Kaza Sizlerden ACİLEN Buraya Bir Çözüm Bulunmasını İSTİYORUZ

Sürekli Bugün Başlayacak, Yarın Başlayacak, Yapılacak, Edilecek Gibi Günü Kurtarmaya Yönelik Sözler Değil

GERÇEK ANLAMDA ACİL MÜDAHALE VE ÇÖZÜM İSTİYORUZZZZZZ

Saygılarımızla

ÇİTLİ KÖYÜ HALKI