Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, 2022’de ziyaretçilerine daha geniş bir yelpazede alışveriş deneyimi sunmak için çalışmalarına devam etti. İnegöl AVM, marka karmasına yılın son günlerinde iki yeni mağaza açılışı ekleyerek, 2022 yılı sonunda toplamda sekiz mağaza açılışı yapmış oldu. 

Sonuna geldiğimiz 2022 yılında İnegöl AVM, sevilen hamburger lezzetlerini ziyaretçilerle buluşturarak Smart Burger’i marka karmasına ekledi. Hemen doymam diyenlere özel seçenekler sunan Smart Burger birbirinden lezzetli hamburgerlerini İnegöllülerle buluşturuyor. İnegöl AVM ayrıca dünya çapındaki en büyük Yapı Market ve Ev Gereçleri perakendecilerinden biri olan MR. D.I.Y’ide bünyesine kattı. Hırdavat, Ev Gereçleri & Dekorasyon, Elektronik, Kırtasiye & Spor Malzemeleri ve diğer (oyuncaklar, otomotif aksesuarları, takı ve kozmetik) kategorilerden oluşan toplam 5 ana kategori olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunan marka ziyaretçilerini bekliyor. 

Başı boş köpek tartışması: Gazeteciler birbirine girdi Başı boş köpek tartışması: Gazeteciler birbirine girdi

2022 Yılında Beş Ödül

Sosyal sorumluluğu önceliğinde tutan İnegöl AVM 2022’yi aldığı beş ödülle bitiriyor. ‘Bir Dönüşüm Hikayesi Projesi’ ile Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde İki Platin Ödül’ün sahibi olan İnegöl AVM proje kapsamında; renovasyon çalışmaları sırasında çatıdan sökülen yaklaşık 2 bin kilogram ağırlığındaki ahşap blokları dönüştürerek, AVM içerisinde yeniden kullanıma sundu. Yine bu proje ile üçüncü ödül olarak Amerika’dan Association of Marketing Communications Professionals tarafından verilen Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde de altın ödüle layık görüldü. 

İnegöl AVM ayrıca İnegöl AVM renavasyon projesi ile Perakende Geliştirme ve Perakende Mimarisi kategorilerinde sektörün prestijli ödülü European Property Awards büyük ödülün sahibi oldu.