Saadet Partisi teşkilatları, Hatay’ın Payas ilçesine ‘Millî Görüş Belediyeciliği’ni getirmek için yoğun bir gayret gösteriyor. Saadet Partisi Payas Belediye Başkan Adayı Recep Baysal “Payas ilçemiz bu dönem Millî Görüş belediyeciliği ile tanışacak. Çabalarımız bunun için. Rabbim’in izni ile biz kazanınca Payas kazanacak, biz kazanınca Hatay kazanacak, biz kazanınca ülkemiz kazanacak” dedi.

CHP'den süt fiyatlarına sert tepki! CHP'den süt fiyatlarına sert tepki!

“RABBİM’İN İZNİ İLE BİZ KAZANINCA PAYAS KAZANACAK”

Saadet Partisi’nin Payas İlçe Belediye Başkan Adayı Recep Baysal, 31 Mart seçimlerine yönelik yoğun çalışmalar gerçekleştiriyor. Yaptığı çalışmalar ve sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Recep Baysal, Payas için hazırladığı projeleri ve yapacağı hizmetleri her gün Payas halkı ile paylaşıyor. Baysal, Milli Gazete’ye yaptığı açıklamada  “Ülkemizin en önemli liman şehirlerinden olan Hatay’ımızın, stratejik olarak önemli bölgelerinden olan Payas ilçemiz bu dönem Millî Görüş belediyeciliği ile tanışacak. Çabalarımız bunun için. Rabbim’in izni ile biz kazanınca Payas kazanacak, biz kazanınca Hatay kazanacak biz kazanınca ülkemiz kazanacak”  ifadelerini kullandı.

GÜZEL PROJELERİMİZ VAR

Baysal, Payaslıların hizmeti hak ettiğini ve artık hizmet görmek istediğini vurgularken “20 seneyi aşkındır Payas mevcut isimlerin yönetiminde ama ilçemizde yolların bozukluğu ve hizmetin olmayışı gözler önünde. Gençlerimizin sosyal olarak vakit geçirebilecek alanları yok. Gençlerimize yönelik güzel projelerimiz var. Payas halkı neler olduğunu görüyor ve 31 Mart’ta bunun cevabını sandıkta verecek” açıklamalarında bulundu. Sosyal medyayı da verimli  bir şekilde kullanan Baysal, seçim çalışmalarını aktif bir şekilde hesaplarından paylaşıyor.

“PAYAS’IMIZIN SORUNLARIMIZI BİLİYORUM”

Payas Atatürk Caddesi üzerinde seçim çalışmaları gerçekleştiren Baysal, “Esnaf ve vatandaşlarımızı dinliyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını çok iyi biliyorum, ben onların içinden biriyim. Bu sorunlar üzerine sohbetler ederek projelerimizi anlatıyoruz. Sorunlarımız vatandaşlarımızın istediği şekilde çözülecek. Gençlerimizi dinliyoruz, büyük şikayetleri var. Vakitlerini geçirmek için farklı ilçelere gidiyorlar ve Payas’ta sosyal alanları yok. Payas’ımız hak ettiği değeri görecek, vatandaşımız hizmete doyacak” değerlendirmesinde bulundu.

Editör: Süper Kanal TV