On bir ayın sultanı Ramazan ayı geliyor. Mart ayının ilk haftasının geride kalması ile birlikte Ramazan ayı da için geri sayım sona eriyor. Bir ay boyunca oruç ibadeti yerine getirilecek. Ramazan ayında sahur, imsak vaktine kadar yapılmalı ve ezan okunurken yeme ve içme terk edilmiş olmalıdır. Yani, sahur vakti yatsı namazından sonra imsak saatine kadar devam edebilir. Peki ilk sahura kalkacağımız bu gece saat kaçta imsak olacak. 11 Mart Pazartesi günü saat 05.50’de imsak vaktine girilmiş olacak ve yeme içme terk edilmiş olacak. Yarın saat 19.11’de ise ilk iftarımızı açmış olacak.

İLK TERAVİH BU AKŞAM
Ramazan ayının en önemli ibadetlerinden olan teravih namazının ilki ise bu akşam yatsı namazının farzının ardından kılınacak.

KAÇ SAAT ORUÇ TUTACAĞIZ
İnegöl’de ramazanın ilk günü 05.50’da imsak vaktine girmiş olacağız, 19:11’de ise ilk orucumuzu açmış olacağız toplam 13 saat 21 dakika oruç tutmuş olacağız.

MSB duyurdu! Adana İncirlik Üssü'nün ismi değişti! MSB duyurdu! Adana İncirlik Üssü'nün ismi değişti!

2 AYRI MUKABELE SİZLERLE

Her Ramazan olduğu bu Ramazanda SüperTV ve 92. Radyo Gençsesfm'den 2 ayrı mukabele verilecek. İlk Mukabele bu gece imsaktan sonra verilecek. Diğer Mukabele ise saat : 14:00'de yayınlanacak

CANLI MUKABELE DİNLE

CANLI MUKABELE İZLE

Editör: Süper Kanal TV