İlçe Başkanı İlhan Baykan tüm kırsal mahallelere giderek vatandaşlarla istişareler gerçekleştireceklerini belirtti.

 Ziyaretlerle ilgili basın açıklaması gerçekleştiren İlhan Baykan, vatandaşların Erbakan ve Refah dönemine özlem duyduğunu tespit ettiklerini belirterek “Fatih Erbakan öncülüğünde Yeniden Refah Partimiz hayal ettiği günlere Türkiye’yi kavuşturacak” dedi.

İlhan Baykan’ın açıklaması şu şekilde;
TÜM KIRSAL MAHALLELERİMİZE GİDECEĞİZ
“Merkez mahalle ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra şimdi de kırsal mahalle ziyaretlerimize başladık.  Gündüzlü, Hayriye, Muratbey, Konurlar, Bahariye, Hamamlı, Tahtaköprü, Aşağıballık, Bahçekaya,Hilmiye, Eskibahçekaya, Deydinler, Dipsizgöl, Soğukdere, Maden, Gazelli, İsaören ve Bedre mahallelerimizde şu ana kadar ziyaretlerimiz devam etti. Kalan tüm kırsal mahallelerimize de programlarımız kapsamında ziyaretlerimizi sürdürüp tüm köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızla istişareler gerçekleştireceğiz. “

Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın "Erdoğan'ın ayakkabısını yalamak lazım" sözlerine AK Parti'den ilk yorum Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın "Erdoğan'ın ayakkabısını yalamak lazım" sözlerine AK Parti'den ilk yorum

HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZA VARLIĞIMIZI HİSSETTİRMEK İSTİYORUZ
“Biz Yeniden Refah Partisi olarak, liderimiz Fatih Erbakan öncülüğünde gönüller yapabilmek için vatandaşlarımızla temaslarımızı ve istişarelerimizi sürdürüyoruz. Sadece seçim günlerinde değil her zaman ve her anda vatandaşlarımıza varlığımızı hissettirmek istiyoruz. Çünkü bizim anlayışımız insanı ve refahı temel alır. Menfaatler ve istekler doğrultusunda vatandaşımızı ziyaret etmek Milli Görüş anlayışına, Yeniden Refah anlayışına aykırı bir davranıştır. Daha önceki vatandaş buluşmalarımızda aktardığımız gibi partimize olan teveccüh her geçen gün artıyor. Bundan dolayı hemşerilerimize partimiz adına çok teşekkür ediyorum.” 

REFAHLI YILLARA ÖZLEM VAR
“Dikkatimizi çeken başka bir konu ise ülkemizin girmiş olduğu maddi manevi buhran sonucu vatandaşta beliren Erbakan ve Refahlı yıllar özlemi. Vatandaşlarımız üzerine basa basa bizlere Erbakan ve Refah özlemini aktarıyor. Evet bizler de rahmetli hocamızın dönemindeki refah dolu Türkiye’yi hayal ediyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. İnşallah Liderimiz Fatih Erbakan öncülüğünde Yeniden Refah Partisi, vatandaşlarımızın bu özlediği Türkiye’yi yeniden inşa edecek.”