Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, katıldığı özel bir televizyon programında şirketin gelecek planlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bolat, Avrupa'nın en yoğun havalimanları arasında yer alan İstanbul Havalimanı'na daha fazla turist getirmek istediklerini belirterek “İstanbul Havalimanı'na gelen her yolcuyu, gideceği yere ortalama 2 buçuk saatten daha az bir sürede ulaştırabiliyoruz ama insanlara bakın. Dünyada bulamadığınız şeyleri; kültür, tarih ve gastronomiyi İstanbul'da bulabileceklerini söylüyoruz" ifadelerini kullandı.

TÜM UÇAKLARDA BEDAVA OLACAK

Sakarya'da hayat nöbetçileri 24 cana 'nefes' oldu Sakarya'da hayat nöbetçileri 24 cana 'nefes' oldu

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, iki yıl içerisinde tüm yolcuların bedava ve hızlı internete erişebileceğini belirterek “Geçen yıl daha iyiydi ve ama artık daha sağlıklı. Çünkü daha fazla rekabet var ve böylece kendinize bakabiliyorsunuz. Şu anda business class koltuklarımızı değiştiriyoruz ve iki yıl içinde her Türk Havayolu yolcusu bedava ama hızlı internete sahip olacak. Bu önemli. Zorluklar varsa, rekabet varsa o zaman müşteriyi memnun etmenin başka yollarını bulmaya çalışırsınız" dedi.

Kaynak: CNN International