Altyapı Akademileri Projesi kapsamında Bursa'da bir dizi incelemeler yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi başkanlığındaki TFF Heyeti,  İnegölspor ve Kafkasspor yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Bursaspor’un yeni hocası belli oldu Bursaspor’un yeni hocası belli oldu

Kulüp Başkanı Osman Sevim ve Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından karşılanan TFF Heyetinde Başkan Mehmet Büyükekşi'nin yanı sıra TFF 1. Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, Stratejik Planlama, Yeni Proje Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay ile 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can yer aldı. 

Karşılıklı forma takdiminin ardından Kulüp Başkanımız Osman Sevim ve Yönetim Kurulu üyelerimiz TFF heyetine kulüp tesisimizi gezdirerek tesis hakkında bilgi paylaşımında bulundular.

İNEGÖLSPOR'DAN SONRA KAFKASSPOR'A ZİYARET

Türkiye Futbol Fedrasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili İbrahim Burkay, 2. Ve 3. Lig kulüpler birliği başkanı Volkan Can ve beraberindeki heyet  daha sonra kafkasspor'u ziyaret etti

Kulüp lokalinde gerçekleşen ziyarette Kafkasspor başkanı Celal Ter kulüp hakkında bilgiler verirken, karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Son olarak karşılıklı forma takdimi yapılarak ziyaret sonlandırıldı.

Editör: Süper Kanal TV