Mart ayı ile birlikte cazip promosyonlar sunan bankalar, emeklilere sundukları ödeme miktarlarını artırarak müşteri sayılarını artırma yoluna gitti.

Yeni promosyon avantajlarından yararlanmak isteyen SSK ya da Bağ-Kur emeklilerinin Mart ayının sonuna kadar bankaların belirlediği koşulları yerine getirerek başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

para-002.jpg

Emekliler bankaların promosyon kampanyalarını inceleyerek kendilerine sunulan promosyon ödemeleri dışında özel faiz oranları, ücretsiz bankacılık hizmetleri, sigorta avantajları ve diğer birçok kolaylığı mercek altına alıyor. Aldıkları düşük maaş ile geçinemeyen binlerce emekli bankalar ile anlaşma yaparak ödenen en yüksek promosyonu almaya çalışıyor.

HANGİ BANKA EMEKLİLERE NE SUNUYOR?

Her banka SSK ve BAĞ-KUR emeklileri başta olmak üzere aldıkları aylık oranında nakit ödeme, düşük faiz ya da ücretsiz işlem yapmak gibi ayrı ayrı avantajlar sunuyor.

İşte bazı banka banka emeklilere sunulan promosyon kampanyaları:

Akbank: Banka emeklilere 6.000 TL'den başlayıp 10.000 TL'ye kadar promosyon ödüyor. Nakit promosyon ödemesine ek olarak kredi kartına tanımlanan otomatik fatura ödeme talimatları ve chip para gibi avantajlar veriliyor.

parahesap.jpg

Garanti BBVA: 4.500 liradan başlayan promosyon ödemeleri yanında kredi kartı harcamaları ve mobil uygulama kullanımları karşılığında bonus hediyesi veriliyor.

Kuveyt Türk: Banka emeklilere 4.800 TL'den 8.000 TL'ye kadar çıkan promosyon ödemesi yapıyor.

Şekerbank ve TEB: Bu iki banka emeklilere 3.000 TL'den 5.000 TL'ye arasında ödeme yapıyor.

para6.jpg

HGS cezalarında iptal yolu açıldı! Bu adımları izleyen cezadan kurtuluyor HGS cezalarında iptal yolu açıldı! Bu adımları izleyen cezadan kurtuluyor

Türkiye Finans: Banka emeklilere 5.000 TL'den başlayıp 12.500 TL'ye kadar çıkan cazip bir promosyon ödemesi ve çeşitli ek avantajlar sunuyor.

Yapı Kredi: Banka promosyon ödemelerini 4.500 TL'den başlayıp 7.500 TL'ye kadar çıkardı. Otomatik fatura ödeme talimatları, kredi kartı harcamaları ve mobil uygulama kullanımı, ödemeye ek yapılabiliyor.

para5.webp

DenizBank ve Fibabanka: Emeklilere özel kredi fırsatlarının yanı sıra bu bankalar 3.000 TL'den başlayıp 7.500 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapıyor.

Kaynak: Ahaber