Türkiye 31 Martta tekrar sandık başına gidiyor. Genel seçimlerina ardından Yerel seçimler için vatandaşlar oy kullanacak. Belediye Başkanı, Meclis üyeleri ve Muhtarların belirleneceği seçimler için adaylar çalışmalarına hız verdi. Bursa'da mevcut başkana rakip olan CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey İnegöl'de bir dizi çalışmalara katıldı.

Bozbey'e İnegöl Beldiye Başkan adayı Ali Doğan CHP inegöl ilçe başkanı Zemci Şahin başta olmak üzere Bursa ve İnegöl teşkilat üyeleri katıldı. İnegöl'de önce adaylar çarşı esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek projelerini anlatıp destek istendi.

Burada yoğun ilgiyle karşılan Mustafa Bozbey daha sonra Pazartesi pazarındaki pazarcıları ve pazara gelen vatandaşları ziyaret etti. Pazara geldiği sırada sloganlarla karşılanan Bozbey ve Doğan kendilerine gösterilen ilgiden dolayı oldukça mutlu oldukları gözlendi.

Vatandaş ve pazarcı esnafların sıkıntıları ve sorunları dinleyen Mustafa Bozbey göreve geldikleri zaman bunları kısa sürede çözeceklerini ifade etti.

Korkmaz ailesinin acı günü Korkmaz ailesinin acı günü

Editör: Süper Kanal TV