Toplamda 141 firma katılımı ve 258 kişi ile bir araya gelen HAN 30’arlı gruplar halinde öncelikli olarak Mobiliyum özelinde firmaların beklentilerini Mobiliyum için neler yapılabilirin istişarelerini yaparken aynı zamanda İHRACAT ’ta yaşanan sıkıntıların ve bu sıkıntıları giderebilmek adına firmaları ve ihracat departmanlarını dinledi. Yapılan görüşmeler neticesinde
Rekabet gücümüzün günden güne Fiyat ve verimlilik , Logistik ve digital dönüşüm anlamında azaldığı İhracat Pazarlarımızın  daralması ile birlikte yeni atılımlar yapmak adına Haziran ayında yapılması planlanan organizasyonun üyelerinin isteği üzerine 
Eylül Ayında  yapılmasına Mobiliyum AVM özelinde yaklaşık 25 ülkeden yeni Pazar ve ülkelerden , hali hazırda  mevcut pazarlardan getirilecek olan Alım Heyetinin çalışmalarına tüm ihracat ekipleri ile birlikte organize edilip getirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı. 

İnegöl'ü sivrisinek sardı ilaçlama neden yok İnegöl'ü sivrisinek sardı ilaçlama neden yok


Aynı süreçte Yurt içi pazarlama ile ilgili Mobiliyum Yönetim Kurulu olarak tek tek her gün Haziran ayı boyunca firma sahipleri ve Yurt İçi satış departmanları ile üyelerini Yönetim Kurulu olarak ziyaretler gerçekleştirip öneri ve çözümlerin konuşulacağını üyeler ile birlikte gerekli atılımları yapacaklarını iletti. 


Mobiliyum AVM’nin  misyonunun üyeleri için en avantajlı hale nasıl getirebileceklerini ve ekip olarak projelerinin başta üyeleri olmak üzere sektöre canlılık getireceğini anlatacağı süreçten herkesi haberdar edeceğini iletti.
Yapılacak olan görüşmelerden çıkan sonuçları yine üyeleri ile paylaşacağını hep birlikte daha iyi daha güzel bir Mobiliyum AVM ve sektör için çalıştıklarını bildirdi..

Kaynak: Haber Merkezi