Milletin huzur, saadet ve özgürlüğünü, refah ve itibarını artırmaya gayret eden Saadet Partisi, bu 27 Şubat'ta da Erbakan Hocayı unutmadı.

SAADET PARTİSİ HOCASINI ANIYOR

Özgür Özel, PES Liderler Zirvesi’nde Özgür Özel, PES Liderler Zirvesi’nde

Cennet vatan Türkiye'mizin maddi ve manevi kalkınmasının “Önce Ahlak ve Maneviyat” anlayışıyla sağlanacağını savunan Saadet Partisi, Erbakan Hoca'nın vefat yıldönümü olan 27 Şubat'ta "Hocam, dava bize emanet." başlıklı bir video yayınladı.

Adaletin mülkün temeli olduğu ilkesi doğrultusunda gerçek bir hukuk devletinin oluşması hedefiyle, idealleri olan “Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya”'yı kurma yolunda canla başla çalışan Milli Görüş'ün tek temsilcisi Saadet Partisi'nin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, hareketin lideri Erbakan Hoca'yı şu sözlerle andı:

"Hasretini ve mücadeleni yürekten düşürmeyeceğiz. Başlattığı kutlu yürüyüşü sürdürmeyi en büyük paye biliyor; Merhum Genel Başkanımız Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı vefatının yıl dönümünde özlem ve rahmetle anıyorum."

Saadet Partisi de Erbakan Hoca'nın vefat yıldönümünü şu sözlerle andı:

"Milletimizin ve tüm mazlumların kurtuluşu için başlattığı Milli Görüş Hareketini bizlere emanet eden Merhum Genel Başkanımız Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı vefatının yıl dönümünde rahmet ve özlemle anıyoruz."

Milli Görüş'ün tek temsilcisi Saadet Partisi Hocasını anıyor