Milletvekili Gürel, ihale aşamasının tamamlanmasının ardından 450 işgünü içerisinde yeni hükümet binasının tamamlanmasının öngörüldüğünü ifade etti.

KISA ZAMAN İÇERİSİNDE İLK KAZMA VURULACAK
İçişleri Bakan Süleyman Soylu’ya teşekkür eden Milletvekili Gürel, şu ifadeleri kullandı:

“Göreve başladığımızda, sayın İçişleri Bakanımızdan şehrimize yakışır İlçe Emniyet Binası ve Hükümet Konağı sözü almıştım. Çok şükür İlçe Emniyet Binamız tamamlandı, hizmete girecek aşamaya geldi. Şükür ki, salgın sebebiyle zor süreçler geçirmiş olmamıza rağmen, hükümet konağımızı yıkımı gerçekleşti. Konu ile ilgili hızlı bir çalışma gerçekleştirerek, yeni hükümet konağı ile ilgili projeler hazırlandı. Bu anlamda İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu beye teşekkür ederim. Hızlı bir şekilde hazırlanan projemizin ihale aşaması da 16.01.2023 tarihinde gerçekleşecek. Bursa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından yapılacak olan ihalenin tamamlanması ile kısa zaman içerisinde ilk kazma vurulacak ve çalışmalar başlayacak”

450 İŞGÜNÜ İÇİNDE TAMAMLANMASI ÖNGÖRÜLÜYOR
Projenin 450 işgünü içerisinde tamamlanmasının öngörüldüğünü belirten Gürel, sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

Bu ne rezalet böyle buna kim dur diyecek Bu ne rezalet böyle buna kim dur diyecek

“Toplam 7 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek olan çalışmalar, 450 iş günü içerisinde tamamlanması öngörülüyor. İnşallah bu sürenin ardından güzel bir yapı İnegöl’e kazandırılmış olacak. Ben şimdiden bu sürecin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum”