Bölgesel Amatör Lig'de sezonun son haftasında Kafkasspor Bursa Atıcılar sahasında takipçisi Gebzespor'u konuk etti. Bursa’da tarihi bir gün yaşanırken, bu önemli maç, hem İnegöl’de hem Bursa’da gündem oldu.

Rakibi karşısında maça 1 puan önde giren Kafkasspor, 78. dakikada Hakan Öztürk'ün penaltıdan kaydettiği golle rakibini 1-0 mağlup ederek Gebzespor'un 4 puan önünde rubunu şampiyon olarak tamamladı.

MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ

Devre arasında Gebze'nin 7 puan gerisinde olan Kafkasspor, ligi rakibinin 4 puan önünde bitirerek muhteşem bir geri dönüşe imza atmış oldu.

3.LİG YOLUNDA SIRADAKİ RAKİP SİLİVRİSPOR

Grubunu lider tamamlayan Kafkasspor 3. Lig'e yükselme maçında 13. Grup lideri Silivrispor ile karşılaşacak.

YER KALMADI, AĞAÇ TEPESİNDE İZLEDİLER

Nazilli Belediyespor 1 Bursaspor  1 Nazilli Belediyespor 1 Bursaspor 1

Kafkasspor'un sezonun son maçında liderlik için karşı karşıya geldiği Gebze maçında izdiham yaşandı. Kafkasspor-Gebzespor maçına tanıklık etmek isteyen binlerce sporseverler sahayı tıklık tıklım doldurdu. Tribünlerin dolmasıyla birlikte binlerce kişi maçı sahanın dışından takip etmek zorunda kaldı. Bazı taraftarlar da stadın etrafındaki ağaçlara çıkarak maçı izlediler.

ROTOKOL TAM KADRO KAFKAS MAÇINDA

Kafkasspor'u desteklemek için İnegöl'den binlerce kişi Atıcılar sahasına akın etti. Kafkasspor'un Gebzespor ile oynadığı karşılaşma için İnegöl'den binlerce kişi Bursa Atıcılar sahasını hıncahınç doldururken İnegöl ve Bursa protokolü de maça büyük ilgi gösterdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Milletvekili Adayı Ayhan Salman, Bursa İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, İnegöl'ün eski Kaymakamı Şükrü Görücü, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş maçı izleyenler arasında yerini aldı.

NEGÖL’DE COŞKULU KARŞILAMA

Maç sonrası Bursa’dan itibaren Kafkasspor taraftarları zafer konvoyu oluşturdu. Takım otobüsünün en önde yer aldığı konvoya yüzlerce araç katılırken, konvoy İnegöl’de büyük bir çoşkuyla karşılandı. Kutlamalar takım otobüsünün kulüp önüne gelmesiyle doruk noktaya ulaştı. Şampiyonluk şarkıları eşliğinde meşaleler yakılıp konfetiler patlatıldı.