14 Masıyta yapılacak olan Genel seçimlere artık 2 haftaya yakın bir süre kaldı. Partilerde seçim çalışmalarını hızlandırdı. İyi Parti'den 2. bölgeden Milletvekili adayı olanlar grup halinde İnegöl'de bir takım ziyaretler gerçekleştiriyor. İyi Parti 2. bölgeden adayı gösterilen Hasan Toktaş İlçe Başkanı İsmail Karaman ve ilçe yönetimiyle birlikte İnegöl Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. 

Ziyarette Dernek Başkan Yardımcısı Rıdvan Uslu ve Muhtarlar tarafından karşılanan Toktaş ve ilçe yönetimi yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Yardımcısı Uslu ziyaretten dolayı İyi Parti İlçe başkanı İsmail Karaman, yönetimine ve Milletvekili adayı Hasan Toktaş'a teşekkür etti.

İnegöl sokağa döküldü İnegöl sokağa döküldü

Daha sonra konuşan Bursa Milletvekili adayı Hasan Toktaş kendilerini kabul eden muhtaralara teşekkür etti. Toktaş 2014 seçimlerinde bütün şehir yasasıyla köylerin mahalle olduğunu belirterek buna hep karşı çıktıklarını bunun yanlış bir uygulama olduğunu belirterek inşallah bizler Millet ittifakı olarak 14 Mayısta sonra iktidar olacağız. Bizim iktidar dönemizde bu yasayla ilgili bir çalışma yapacağız köylerin eski haklarına kavuşmalarını tekrar sağlayacağız. Kapan belde belediyelerini tekrar açacağız dedi.

İktida partisinide eleştiren Toktaş şimdi iktidar olan parti kalkmış bizi seçerseniz kamuda mülakatı kaldıracağız diyor. Zaten iktidarda siz varsınız neden kaldırmadınız bu zamana kadar şimdi kaldırıyoruz açıklaması yapıyorsunuz dedi.

BİR ERDOĞAN GİTSİN BAŞKA ERDOĞAN GELSİN DERDİNDE DEĞİLİZ

Hasan Toktaş burada sistem yanlış sistemin değişmesi gerekiyor başkanlık sistemi bize göre değil. Yani bizim derdimiz sayın Cumhurbaşkanımızla ilgili değil sistemle ilgili. Bir Erdoğan gitsin yerine başka Erdoğan gelsin derdinde değiliz.

24 SAAT BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Toktaş vekil oldukları takdirde kendilerine herkesin rahatlıkla ulaşabileceğini belirterek konuşmasını şöyle sürdü. Bizler her zaman haklının yanında olacağız. İster bize oy versin isterse vermesin haklıysa onun için sonuna kadar mücadele edeceğiz bunu yapmasam namerdim. Bu sistemin devamı Türkiye'yi daha çok orta orta doğallaştırır. Bu sistemin devamı Türkiye'yi Saddamın Irak'ına Essad'ın Suriyesine Afkanistana daha çok benzettir bizim endişemiz budur.