İnegölspor camiamızın yıllardır beklediği In’store mağazası bugün gerçekleştirilen tören sonrasında dualarla açıldı. Açılışa İnegöl Kaymakamı Eren Arsla Emniyet Müdürü Erdoğan Baydemir, İlçe Jandarma Komutanı Sinan Yıldız, siyasi parti ilçe başkanları, STK başkanları, kulüp yöneticileri ve çok sayıda taraftar katıldı.

IN’STORE AÇILIŞIMIZIN HEYECANINI YAŞIYORUZ
Programın açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu, “Bu anlamlı günde yanımızda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. 1984 yılında kurucu başkanımız Hasan Bilge ve yönetiminin ekmiş olduğu fidan bugün büyük bir çınara dönüşmüş ve gölgesinde birçok insanı biriktirmiş durumda. İnegölspor’umuz hem şehir sevgisi olarak hem de kulüp aidiyeti olarak Türkiye’de örnek gösterilen bir camia haline gelmiştir. Geçen süreçte İnegölspor’umuza  emek vermiş ne kadar isim varsa hepsini saygıyla anıyorum. Bizler yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte devraldığımız bu onurlu görevi en iyi şekilde temsil etmenin sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Şehrimize ve camiamıza yakışır şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz.  Bugün, kongremizde sözünü verdiğimiz IN’STORE mağazamızın açılışının heyecanını yaşıyoruz. Aslında store çalışmalarımız yaklaşık 1 ay önce tamamlanmış ve sevgililer günü olan 14 Şubat tarihinde açılacaktı ancak ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle açılışımızı erteledik. Bu vesileyle asrın felaketi olan depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet , geride kalan yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

BAŞKA KALICI GELİRLERE DE İHTİYACIMIZ VAR
Kulüp Başkanı Ademoğlu sözelrini şöyle sürdürdü; “Bugün IN’STORE mağazamız, yönetici arkadaşlarımızın yoğun gayreti ile şehrimizin ve taraftarımızın hizmetine açılıyor. Bu zorlu süreçte yolumuzu açan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen kıymetli belediye başkanımız Alper Taban’a teşekkür ediyorum. Bu açılış elbette bir başlangıç. Sizlerden, İnegölspor’umuza maddi gelir sağlayacak bu mağazamıza sahip çıkılmasını talep ediyoruz. Burası sizin için tasarlandı ve hizmete açıldı. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.  Burada tabi store kalıcı bir gelir sağlayacak ama bizim kulübümüzün başka kalıcı gelirlere de ihtiyacı var, bu konuyu da burada gündeme getirmek istiyorum. Başta belediye başkanımız Alper Taban’a ve İTSO Başkanımız Yavuz Uğurdağ’a  kalıcı gelir noktasında öncülük yapmaları için tüm şehir adına istirham ediyorum.” 

Sivas Belediyespor 0 Bursaspor 2 Sivas Belediyespor 0 Bursaspor 2

MAÇA DAVET
“Cumartesi günü 14.00’da ilçe stadında oynayacağımız maça da herkesi bu vesileyle davet ediyorum. Ligin ilk yarısında çok sarsıldık ve istediğimiz sonuçları alamadık. Son 3 maçımızda 5 puan çıkardık ve ikinci yarıya moralli başladık. İnşallah ikinci yarıyı daha güzel geçirip ligi tamamlayacağız. “

Konuşmaların ardından dualar ve kurdele kesimiyle mağazamız hizmete başladı.