İnegölspor Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Çorum FK müsabakası için, Doğugücü Spor Kulübü Onursal Başkanı Serkan Taşdemir 250 bin lira galibiyet primi açıkladı. 

İnegölspor futbol okul kayıtları başladı İnegölspor futbol okul kayıtları başladı

Galbiyet primini açıklayan Serkan Taşdemir; "İnegölspor'umuz iç sahada oynadığı Batman maçının ardından yarın çok önemli bir Çorum deplasmanında sahaya çıkacak. Alt sıralardan kurtulmamız açısından maçtan galip gelmemizin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de 250 bin TL galibiyet primi sözü veriyorum. Takımımızın arkasındayız, inanıyoruz inşallah 3 puanla dönmeyi ümit ediyoruz" dedi.

Taşdemir'e teşekkürlerini ileten Külüp Başkanı Kani Ademoğlu, "Öncelikle desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Zorlu deplasman öncesinde verilen destekler takımımız ve bizler için moral oluyor. Önümüzdeki maçları tek tek düşünerek puanlar almayı hedefliyoruz .İnşallah Çorum deplasmanından da güzel bir sonuçla döneriz. Şehrimizin takımına verdiğiniz destekler için camiamız adına bir kez daha teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.