Mudanya’da ‘Poyraz’ coşkuyla esti Mudanya’da ‘Poyraz’ coşkuyla esti

İnegölspor  Pazar Sivas Belediyespor’u konuk edecek. Ekibimiz 3 puana odaklanarak  kulüp tesislerinde antrenmana devam etti. Kulüp başkanımız ile yönetim kurulu üyelerimiz ise antrenman öncesi moral ziyareti gerçekleştirerek teknik ekibimiz ve futbolcularımızla bayramlaştı.

Ziyarette açıklama yapan Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, “Öncelikle bayramınızı tebrik ediyorum. Müslüman bir ülkede yaşamamıza rağmen bayramda futbol müsabakaları ertelenmiyor ve oynanıyor. Bu durumu kınıyorum. Oysa ki yılbaşı gibi bizim kültürümüze ait olmayan bazı günlerde tatiller yapılıyor. Bayramda da futbolcularımızın aileleriyle birlikte geçirmesinin daha doğru olacağını düşünüyorum. İnşallah ilerleyen yıllarda bu konuyla alakalı düzenleme olur. Yarın Sivas ile önemli bir maçımız var. İnşallah galibiyeti alırız ve taraftarlarımıza çifte bayram yaşatırız” dedi.

Takım Kaptan Yılmaz Özeren ise, “Başkanımızın da dediği gibi bizim için buruk bir bayram oluyor çünkü ailelerimizden uzağız. Tabi ki sizler geliyorsunuz ve bir nebze telafi ediyorsunuz, bizleri mutlu ediyorsunuz. Yarın ki maçla birlikte de inşallah galip geliriz ve taraftarımıza bayram hediyesi vermiş oluruz” ifadelerini kullandı