İnegöl'de hafta sonucu sağanak yağmur etkili oldu. Yeni bir haftaya İnegöllüler yağmur ile girdi. Öğle saatlerinde başlayan sağanak yağmur ilçe genelinde etkili oluyor. İnegöl'de gün boyunca yağmur etkisini artırarak devam etmesi bekleniyor. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar sığınacak yer aradı.

İnegöl'de yağmur yarın etkisini kaybedecek hava sıcaklığı 18 dereceye kadar çıkacak. Çarşamba günü ise ilçede güneşli bir hava hakim olacak. Sıcaklık 4 derece birden yükselecek 22 dereceye kadar çıkacak. Perşembe günü hem sıcaklık düşecek hemde sağanak yağmur tekrar etkisini gösterecek. Cuma günü İnegöl'de parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. 

3 GÜN BOYUNCA YAĞMUR ETKİLİ OLACAK

İnegöl'de Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günü hava sıcaklığıda düşecek hemde sağanak yağmur etkili olacak. Cumartesi gündüz 16 derece olan hava sıcaklığı gece 6 derece olacak. Pazar günü gündüz 3 derece birden düşerecek hava sıcaklığı 13 derece olacak. Pazartesi günü ise hava 1 derece ısınarak 14 derece olması bekleniyor. Gece ise ilçe genelinde hava sıcaklığı 4 derece olacak. 

Ak parti belediye başkan aday adayı Yavuz Uğurdağ basınla buluştu Ak parti belediye başkan aday adayı Yavuz Uğurdağ basınla buluştu

WhatsApp’ta Süperkanaltv kanalını takip edin:

https://www.whatsapp.com/channel/0029VaAP4lFD38CJjgkvuj41

KANALI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

NASIL TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ?

Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız BURAYA tıklayarak abone olabilirsiniz.

Whatsapp İhbar Hattımıza haber göndermek için;

0544 233 46 13