ABD'de yasal olarak ikamet etmek isteyen yabancıların alması gereken Green Card için 5 Ekim-8 Kasım 2022 tarihlerinde başvurular gerçekleşmişti. Green Card sonuçları DV Lottery resmi internet sitesi vprogram.state.gov üzerinden ilan edilecek. Peki, Green Card sonuçları ne zaman açıklanacak? DV 2023 Green Card çekiliş sonuçları açıklandı mı? 2023 Green Card sonuçları sorgulama bilgileri...

GREEN CARD SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İsrail Mescid-i Aksa'da Müslümanlara namaz esnasında böyle saldırdı! İsrail Mescid-i Aksa'da Müslümanlara namaz esnasında böyle saldırdı!

ABD Freetown Büyükelçiliği, başvuru sonuçlarının 6 Mayıs 2023 tarihinde açıklanacağını duyurdu. Green Card kura çekiliş sonuçlarının Türkiye saati ile 19:00'da açıklanması bekleniyor.

GREEN CARD MÜLAKATLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Green Card çekiliş sonuçları kazananlarının mülakatları 1 Ekim 2023 - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Green Card çekilişini kazanıp bu tarihler arasında vize almayanlar haklarını kaybedecek.

GREEN CARD BAŞVURU SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

Green Card başvurularını gerçekleştiren adaylar, https://www.dvlottery.state.gov/ adresinden sonuçlarına erişebilecek.

Çıkan sayfada "uyarı" bulunmaktadır. Uyarı ise sonraki sayfa için "onay numarası, soyadı ve doğum tarihi"nin eksisiz bir şekilde doldurulmasını istemektedir. Continue linkine basıldıktan sonra yeni bir link açılacaktır.

GREEN CARD BAŞVURU SONUCU SORGULAMA EKRANI