Elinde gram altın bulunanlar dikkat! Uzman isimden kritik uyarı geldi. Altın piyasası sene başından bu yana büyük yükseliş gösterdi.

Geçen yılın en çok kazandıran yatırım aracı olan gram altına talep arttı. Her zaman güvenli yatırım olarak görülen altın yine en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Yatırımcılar bu konuda ekonomistleri takip etmeye devam ederken altın piyasasını uzman isin Gökay Tuğsavrol'un değerlendirdi.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Gökay Tuğsavrol, katıldığı bir programda altın fiyatlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Tuğsavrol, piyasalarda sakinlik olduğunu ve geçen hafta altının zirveye çıktığını dile getirdi.

Araç almak isteyenler artık bu yöntemi kullanıyor! Araç almak isteyenler artık bu yöntemi kullanıyor!

GRAM ALTIN İÇİN TARİH VERDİ

Alım fırsatları hakkında önerilerde bulunan Tuğsavrol, kademeli alımların daha iyi olacağının altını çizdi. Tuğsavrol, Amerika Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) ve enflasyon rakamlarının açıklanacağı günlerde gram altında ufak artışların olabileceğini söyledi.

Öte yandan Altın ve Piyasa Uzmanı Tuğsavrol, gram altın için tarih verdi. Temmuz ayında gram altının için 3 bin TL civarında bir piyasa beklentisi içerisinde olduklarını ifade eden Gökay Tuğsavrol, yıl sonunda ise gram altın fiyatının 3 bin 500 ile 4 bin TL arasında olabileceğini dile getirdi.

Editör: Süper Kanal TV