İsrail’in sivilleri hedef alan saldırılarına bugün sabah bir yenisi daha eklendi. Gıda yardımı için sırada bekleyen sivilleri hedef alan Siyonistler, son güncellemeye göre yüzden fazla Filistinliyi şehit etti.

Filistin Alimler Birliği yaptığı açıklamada Müslümanlara çağrıda bulundu. Açıklama şu şekilde;

Erdoğan Endonezyalı mevkidaşıyla görüştü Erdoğan Endonezyalı mevkidaşıyla görüştü

‘’Topyekûn imha savaşının 146'ncı gününde işgalci İsrail, Gazze'de yardım bekleyenlere karşı korkunç bir katliam gerçekleştirdi.İşgalcinin suçları, çeşitli barbarca bombalama ve imhalarla cinayet katliamları yapmakla bitmiyor. Bu Nazi tıynetli düşman, kuşatma yoluyla, yardımların ulaşmasını engelleyerek, yardım gelmesini bekleyen insanları hedef alarak hâlâ iki milyonu aşkın Filistin vatandaşına karşı aç bırakma suçu işliyor. Şüphesiz bu insanlığı utandıran Siyonist suçlar zımnındadır.
Arap ve İslam ümmetimizin kitlelerine ve tüm dünyadaki özgür insanlara, tüm şehirlerde, başkentlerde ve meydanlarda her türlü gösteri, yürüyüş ve kalabalıkları yoğunlaştırmaya, saldırgan işgal savaşını reddetmeye, bu saldırganlığı teşhir etmeye ve bir an evvel durması için baskı oluşturmaya dair çağrımızı yineliyoruz.’’

Editör: Süper Kanal TV