ATV ekranlarının ilgiyle izlenen reyting rekortmeni programı Esra Erol'da bu kadarı da olmaz dedirten bir olay gündeme geldi.

esra.jpg

Yusuf Kavaklı canlı yayında çileden çıktı 'Benim de kulağıma üflüyorlar ama…' Yusuf Kavaklı canlı yayında çileden çıktı 'Benim de kulağıma üflüyorlar ama…'

BABAM DEDİ KOCASI ÇIKTI
Esra Erol'un programına konuk olan 45 yaşındaki İbrahim bey citiziyor'daki konukları hayrete düşüren bir dolandırıcılık hikayesi ile programa katıldı. Kısa süreli bir sevgililik dönemi geçirdiği ve evlenme niyetinde olduğu Emine isimli şahıs için 2 traktör 3 araba sattığını söyleyen 45 yaşındaki adam babam diye tanıştırdığı kişi kocası çıktı ifadelerini kullanınca stüdyo şaşkına döndü.

CANLI YAYINA BAĞLANDI
İddiaların odağındaki Emine Hanım canlı yayına bağlanınca ortalık birbirine karıştı. Dolandırıldığı iddiası ile programa katılan İbrahim bey Emine Hanım'ın babam dediği kişinin kocası olduğunu; ''Kendi aralarında kavga ettiklerinde karakolluk oldular ve kocası olduğunu karakolda öğrendim'' ifadeleriyle açıkladı. İddiaların odağındaki kadın ise canlı yayına bağlanarak; ''Yalan söylüyor eşimi aldatmadım İbrahim ile sevgili değildik çocuklarına baktım bunların hepsi benim kocam ile İbrahim'in yaptığı komplo'' ifadelerini kullandı.