Önceki dönem Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nda Mustafa Bozbey'in yönelttiği iddialara dair basın açıklaması gerçekleştirdi.

 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in açıklamalarıyla ilgili , şu ifadeleri kullandı:

"Bu süreçte benim böyle bir basın açıklama yapma gibi bir niyetim yoktu. 25 milyar borç gibi başlıklarla bir algı oluşturulmaya çalışıldı. Ben başta verilen sözlerin takipçisi olacağımı söylemek isterim.

Mazbatını geç aldığını söyleyen Bozbey, acaba 1 günlük gecikme Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde nasıl bir tahribat oluşturdu? Bütün arkadaşlarımız çarşamba ya da perşembe günü mazbatalarını aldılar. Kendisi de cuma günü aldı. Mazbatasını dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili başına aldığını söyleyen bu kişi herhalde bir belediye başkanının cumartesi pazarının veya bayram tatilinin olmadığının farkında değil.

Drift atarken park halindeki araçlara çarpıp kaçtılar! Drift atarken park halindeki araçlara çarpıp kaçtılar!

Mustafa Bozbey dersine iyi çalışmamış gerçekten çok üzüldüm. Alinur Aktaş'ı eleştirebilirsiniz ama Alinur Aktaş'ın en güçlü olduğu alan personel, araç ve mali yönetimdir. Bu konuda birçok ödül aldı Bursa Büyükşehir Belediyesi. Suya yüzde yirmi beş indirim yapacağını vaat eden belediye başkanı ilk mecliste bunun kararını aldı. Şunu unutmayın ki, AK Partili meclis üyesi arkadaşlarımız, sayın il başkanımızın başkanlığında bilhassa bu konuya destek verdiler. Bir taraftan da bir milyarlık kredi alma imkanı verdi ve şimdi de batık bir belediyeden vurmaya çalışıyor. O zaman bu indirimi niye yaptınız?"

Editör: Süper Kanal TV