Değişen ekonomik koşullar emeklilerin de hayat pahalılığından etkilenmesine sebebiyet veriyor. Bayramın da yaklaşmasıyla birlikte artan masraflar emekliliği kara kara düşündürüyor.

BİNLERCE EMEKLİ O TARİHİ BEKLİYOR


Emekli aylığı alan vatandaşlar için bayram ikramiyesi ödemelerinin emeklinin sırtındaki yükü hafifletmesi bekleniyor. Ramazan Bayramı’nda erken erken yapılan emekli ikramiyesi ödemelerinin ardından vatandaşlar Kurban Bayramı ikramiyelerini hangi tarihler aralığında hesaplarına yatacağını merak etmeye başladı.

15 HAZİRAN DENK GELİYOR
Emekli ikramiyesinin erken yatırılması bir çok emekli için yapılacak masraflar kapsamında önem arz ediyor. Yaklaşan kurban bayramının arife günü bu sene 15 Haziran gününe denk gelecek bayram günleri ise 16 ila 19 Haziran tarihleri arasına denk geliyor. Emekli bayram ikramiyelerinin ödemelerin 15 Haziran’dan önce yapılması bekleniyor.


Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi 2 ile 5 Nisan tarihleri arasında hesaplara yatırıldı.

TCBM'nin Faiz kararı sonrası döviz ve altında son durum! TCBM'nin Faiz kararı sonrası döviz ve altında son durum!


4A (SSK) kapsamında gelir ve maaş alanların ödeme günü 17 ve 18 olanlara 2 Nisan'da; 19, 20, 21 ve 22 olanlara 3 Nisan'da; 23, 24, 25 ve 26 olanlara 4 Nisan'da ikramiyeler yattı.

Editör: Süper Kanal TV