Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, işgalci Siyonist İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki saldırılarında esirleri kasten öldürdüğünü açıkladı.

"İsrailli esirler arasındaki kayıplar gerçekten arttı" açıklaması yapan Ebu Ubeyde, "İsrail güçlerinin İsrailli esirleri kasten öldürdüğünü ve yaraladığını" ifade etti.

İşte Ebu Ubeyde’nin son konuşması:

"- Aksa Tufanı’nın başlamasına 133 gün oldu. Bu savaş dünyanın yüzünü değiştirdi ve İsrail’in sonunu hazırladı.

Erdoğan Endonezyalı mevkidaşıyla görüştü Erdoğan Endonezyalı mevkidaşıyla görüştü

- En kutsal hedef olan Resulullah'ın İsra mucizesinin gerçekleştiği mekanı kurtarmak gayesiyle başlayan Aksa Tufanı Harekatı; Allah’ın yardımıyla durmayacak, zulmü ve düşmanları Mescid-i Aksa’dan ve Resulullah’ın İsra-Miraç mucizesinin gerçekleştiği topraklardan söküp atana kadar devam edecektir.

-Bu da Allah’ın izniyle İslam ümmeti tarihinde bir dönüm noktası olacaktır.

-Mücahitlerimiz, daha önce İsrail’in yaşamadığı kadar kayıplar yaşatıyor, askerlerinin beklemediği yerden avlanıyor. Mücahitlerimiz İsrail’in askeri araçlarını havaya uçurmaya devam ediyorlar.

- Görüntülerini yayınladığımız operasyonlarımızın bir kısmı yayınlamadıklarımız ise ondan kat ve kat fazladır.

- Binlerce mücahidimiz farklı yerlerde sırasını bekliyor ve İsrail askerlerini ezmek için sabırsızlanıyor. 

- İsrail hükümetinin söyledikleri her şey yalan ve asılsızdır, söylediği ve bilgisini verdiği her konu sadece kendi halkını kandırmak içindir.

- Ey halkım, Allah, bu topraklarda bu düşmana karşı durup savaşmayı bize nasip etti. Bizler bu topraklarda cihat içindeyiz. Allah bizi imtihan ediyor ve sabrederek bu imtihanı yakında geçeceğiz.

- İşgal ordusu kendi esirlerini ve askerlerini bilerek ve isteyerek öldürüyor."

Editör: Süper Kanal TV