Diz ağrıları ilerleyen yaşlı birlikte ortaya çıkabilen bir sorundur bununla birlikte karakterize olarak sıvı kaybı da görülebilir. Eğer böyle bir durum yaşıyorsanız mutlaka mutlaka doktora gitmeniz gerektiğini altını çizelim. Modern tıp ve alternatif tıp bir çok rahatsızlıkta etkileşimli olarak birbirine destek verebiliyor. bunu örnek olarak hastalandığınızda gribal enfeksiyonlarda kullanılan ilaçların yanı sıra nane limon ve çeşitli bitkisel karışımlardan destek almanızı gösterebiliriz.

SADECE DESTEKLEYİCİ TEDAVİ

Kalp kapağı hastalıklarına dikkat! Kalp kapağı hastalıklarına dikkat!

Ancak unutmamak gerekiyor ki alternatif tıp sadece destekleyici bir tedavi yöntemi olarak kullanılabilir. alternatif tıp uzmanları dizinizi de uygulayacağınız bu yöntem diz ağrılarınızın ve sıvı kaybıınızın önüne geçeceğinin altını çiziyor. Ancak besini cildinize değidirmeden önce bu besin karşı herhangi bir alerjiniz olup olmadığını da test etmenizi öneririz.


BAMYA TOHUMU NASIL UYGULANIR?

Bamya tohumları bitkisel kaynaklı proteinler açısından oldukça zengindir Öte yandan vücudun serbest radikallerini koruyan antioksidanlar içerikleri de bilinmektedir. Bu antioksidanlar hücresel hasari azaltabilir ve genel olarak sağlığınız için destekleyici özellik taşırlar. Uzman diyetisyenlerin ifade ettiğine göre kilo kontrolüne de yardımcı oluyor.