Kara para aklama, vergi kaçırma, yasa dışı bahis çetesine üye olma suçlamalarından 7 tutuklanan ve 7 aydır cezaevinde bulunan Dilan Polat ve Engin Polat cephesinde sular durulmuyor.

Geçtiğimiz günlerde duruşması olan Dilan Polat, eşi Engin Polat ve beraberindekilerin tutukluluklarının devamına karar vermişti. Duruşmaya katılan Dilan Polat’ın kızı ile annesi ile temasına izin verilmemişti.

Bayramda bu beslenme hatalarını yapmayın! Bayramda bu beslenme hatalarını yapmayın!

kapak-104244.jpg

Silivri'deki Marmara Cezaevi'nde 7 aydır tutuklu bulunan Dilan Polat’ın cezaevinde sinir krizi geçirmesinin ardından kendine zarar vermeye kalkışmış ve hastaneye kaldırıldığı öğrenilmişti.

Konuya ilişkin açıklama yapan avukatı Hüseyin Kaya, “Büyük bir sinir krizi geçirip kendine zarar verdiği doğru. Bunu ne ile yaptığını bilmiyorum” şeklinde konuşarak detay vermemişti.

CEZAEVİNDEN KISA BİR SÜRELİĞİNE ÇIKACAK

Dilan Polat hakkında karar verildi. Kara para aklama soruşturmasında tutuklu bulunan sosyal medya fenomeninin adli tıp raporu Bakırköy Başsavcılığı'na gönderildi.

dilan-polat-in-yilbasini-ailesiyle-gecirdigi-iddiasina-cezaevi-mudurlugu-nden-yanit-3365.jpg

Söz konusu raporda, Polat'ın Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Adli Psikiyatri servise yatırılması karar verildi. Dilan Polat Bakırköy’de göreceği 3 ay tedavisinin ardından tekrar cezaevine gönderilecek.

Kaynak: MYNET