THY'den en az 50 Bin TL maaşla iş fırsatı! THY'den en az 50 Bin TL maaşla iş fırsatı!

Çilek Mobilya, bu yıl 104’üncü yıl dönümünü kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların coşkusunu “Çilek’le Düşle” resim yarışması ile taçlandırdı. Çilek çalışanları, bayileri ve bayi çalışanlarının 6-9 yaş arası çocuklarının katıldığı yarışmada çocuklar, düşlerindeki 23 Nisanı’ı resmetti.

M E H M E T A F F A N K I R B A Ş

MEHMET AFFAN KIRBAŞ

Çocuklar ödüllerine kavuştu

Şirket yöneticilerinin ve alanında uzman isimlerin jüri üyeliğini üstlendiği yarışmada 1’inci, 2’nci ve 3’üncü olanlar Samsung Galaxy Tab6 kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Yarışmada 4’üncü Fujifilm Instax Mini Fotoğraf Makinesi, 5’inci JBL Bluetooth Kulaklık, ilk 10’a girenler ise Resim Seti almaya hak kazandı.

B E R İ L Y I L M A Z

BERİL YILMAZ

Muzaffer Çilek, yarışmacı çocukları tebrik etti

Çilek Mobilya olarak yalnızca mobilya üretmediklerini, çocuklar büyürken aynı zamanda onların hayallerini büyütmelerine de katkı sunduklarını kaydeden Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek, “Bizim odağımızda tüm dünyanın sevgili çocukları var. Dolayısıyla, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın çalışanlarımızın bayilerimizin ve bayi çalışanlarımızın çocuklarıyla birlikte kutlamak istedik. Yarışmaya katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyor, onlara mutlu bir bayram diliyorum” diye konuştu.

A L P A R S L A N Y İ Ğ İ T Y A Ş A R

ALPARSLAN YİĞİT YAŞAR
Editör: Süper Kanal TV