İnegöl'de 2023 yılının bütçesi kabul edildi İnegöl'de 2023 yılının bütçesi kabul edildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Zemci Şahin ve ekibi, geçtiğimiz hafta sonu İnegöl'ün dört farklı mahallesini ziyaret etti ve üç düğün törenine katıldı. Aynı gün, partinin kadın kolları tarafından parti binası önünde Anneler Günü dolayısıyla hediyeler dağıtıldı.

Zemci Şahin'in liderliğindeki ekip, Pazar günü İnegöl'ün Çavuşköy, Kulaca, Kurşunlu ve Çeltikçi mahallelerini ziyaret etti. Ayrıca, Çeltikçi mahallesinde yapılan toplu sünnet törenine ve diğer üç düğün törenine katıldılar.

Haftalık değerlendirmesinde CHP İnegöl İlçe Başkanı Zemci Şahin, yoğun geçen seçim çalışmalarından ve seçim sonrası süreçten bahsetti. Şahin, şu ifadeleri kullandı:

“Yoğun çalıştığımız, sonucunda da başarılı olduğumuzu düşündüğümüz bir yerel seçim süreci yaşadık. Seçim sonrası partimizde genel çalışma yoğunluğu da devam ediyor. Vatandaşlarımız parti binamızda bizleri her gün ziyaret ediyor, onların sorunlarını dinliyoruz, çözüm bulmaya çalışıyoruz. Hep söylediğimiz gibi, her gün seçim varmış gibi çalışıyoruz, her yere, her davete icap etmek istiyoruz. Bize gelen davetlere de çok büyük oranda katılım sağlıyoruz.”

Editör: Süper Kanal TV