Uzun süredir Ak Parti'nin İstanbul, İzmir ve Ankara adaylarına yönelik  AKP Genel Merkezi'nde yoğun bir çalışma sürerken Erdoğan, dün AKP Genel Merkezi'nde, aday belirleme komisyonu toplantı öncesi gazetecilerin soruları üzerine, 7 Ocak pazar günü İstanbul için, 15 Ocak Pazartesi günü ise  Ankara adaylarını açıklayacaklarını duyurmuştu.

AKP KULİSLERİNDE O İSİM ÖN PLANA ÇIKTI

Erdoğan'ın İstanbul için isim açıklaması ve aday Pazar günü açıklayacaklarını duyurması, AKP kulislerini harekete geçirdi.

CEM KÜÇÜK KULİSİ PAYLAŞTI

Gazeteci Cem Küçük , AKP kulislerinde İstanbul için en güçlü adayı açıkladı. Küçük, X(twitter) sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "AK Parti kaynakları: Pazar günü aday olarak yüzde 99 Murat Kurum açıklanacak.
" ifadelerini kullanarak İstanbul'da Çevre, Şehircilik ve İklim Durumu Bakanı Murat Kurum'un ön planda olduğunu duyurdu.

Kademeli emeklilik ne oldu çıkacak mı? Çıkarsa kimler faydalanabilir? Kademeli emeklilik ne oldu çıkacak mı? Çıkarsa kimler faydalanabilir?

 "YILDIZINI PARLATTI"

Cem Küçük, paylaşımında "Kentsel dönüşüm ve afet bölgelerindeki çalışmalar Kurum'un yıldızını parlattı." ifadelerini kullandı