Bursa Osmangazi'de Başkan Aydın ilk nikahını kıydı Bursa Osmangazi'de Başkan Aydın ilk nikahını kıydı

UEDAŞ elektrik kesintisi uygulanacak ilçe ve mahalleleri şöyle açıkladı;

GÜRSU

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
2 Mart Cumartesi 13:00-15:00 AG DİREK DEPLASE BURSA GÜRSU YENİDOĞAN ARDIÇ
İSMET PAŞA
DOST
ACIBADEM
AKTUĞ
İLİM
BAL
SELÇUK
AÇELYA
2 Mart Cumartesi 13:00-15:00 AG DİREK DEPLASE BURSA YILDIRIM İSABEY İSABEY
2.İLKBAHAR
8.CAMİ
5.ÖREN
İÇLİ
İNTİKAL
5.İPEK
2.İNEBEY
İSMET PAŞA

2 Mart Cumartesi 09:00-12:00 AG DİREK DEPLASE BURSA GÜRSU ZAFER IHLAMUR
FEVZİ ÇAKMAK
KAZIM KARABEKİR
BAHÇE
ZAFERMEYDANI
2 Mart Cumartesi 09:00-12:00 AG DİREK DEPLASE BURSA GÜRSU İSTİKLAL KAZIM KARABEKİR
SERÇE ÇIKMAZI

İNEGÖL

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
29 Şubat Perşembe 10:00-14:00 OG HAT BAKIM BURSA İNEGÖL ESENKÖY PELİTLİ ÇAYIR
6000.
6001.
6002.
6003.
6004.
6005.
6006.
6007.
6009.
6011.
6012.
6013.
6014.
6015.
ESENKÖY
PAPUÇLU ÇAYIR
29 Şubat Perşembe 10:00-14:00 OG HAT BAKIM BURSA İNEGÖL ÇİFTLİKKÖY ÇİFTLİKKÖY SARAY
ÇİFTLİKKÖY
MESARİYE
29 Şubat Perşembe 10:00-14:00 OG HAT BAKIM BURSA İNEGÖL YENİCEKÖY BARAJ
501.
503.
528.
DEMOKRASİ
MUZAFFER YÜCE
502.
525.
526.
527.
29 Şubat Perşembe 10:00-14:00 OG HAT BAKIM BURSA İNEGÖL TAHTAKÖPRÜ
29 Şubat Perşembe 10:00-14:00 OG HAT BAKIM BURSA İNEGÖL KIRAN

2 Mart Cumartesi 14:30-16:30 AG DİREK DEPLASE BURSA İNEGÖL MAHMUDİYE KARAAĞAÇ

2 Mart Cumartesi 14:30-16:30 AG DİREK DEPLASE BURSA İNEGÖL MAHMUDİYE ÇAVDAR

KARACABEY

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
28 Şubat Çarşamba 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KARACABEY KEDİKAYA KEDİKAYA
28 Şubat Çarşamba 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KARACABEY DAĞESEMEN DAĞESEMEN
28 Şubat Çarşamba 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KARACABEY ÖRENCİK ÖRENCİK
28 Şubat Çarşamba 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KARACABEY GÜNGÖRMEZ GÜNGÖRMEZ
28 Şubat Çarşamba 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KARACABEY GÖLECİK GÖLECİK
28 Şubat Çarşamba 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KARACABEY KARASU
28 Şubat Çarşamba 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KARACABEY KEŞLİK

1 Mart Cuma 09:00-17:00 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA OVAAZATLI TOPSÖĞÜTLÜK MEVKİİ
1 Mart Cuma 09:00-17:00 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA TATKAVAKLI ÜÇ KURNALI
BALIKESİR
1 Mart Cuma 09:00-17:00 ENH BAKIM BURSA KARACABEY YOLAĞZI

1 Mart Cuma 09:00-18:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI BURSA KARACABEY GÜNGÖRMEZ GÜNGÖRMEZ
1 Mart Cuma 09:00-18:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI BURSA KARACABEY DAĞESEMEN

2 Mart Cumartesi 09:00-18:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI BURSA KARACABEY GÜNGÖRMEZ GÜNGÖRMEZ
2 Mart Cumartesi 09:00-18:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI BURSA KARACABEY DAĞESEMEN

2 Mart Cumartesi 09:00-17:00 OG DİREK DEPLASE BURSA KARACABEY HÜRRİYET HÜRRİYET
2 Mart Cumartesi 09:00-17:00 OG DİREK DEPLASE BURSA KARACABEY TAŞPINAR

MUDANYA

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Mart Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA MUDANYA TİRİLYE TİRİLYE MUDANYA YOLU
ÇEŞME ARALIĞI
TİRİLYE BAHÇE
HAMAM ARALIĞI
ÜÇYOL
TİRİLYE KAPTAN
TİRİLYE MERDİVENLİ
TİRİLYE LİMAN
TİRİLYE BAHAR
TİRİLYE HAMAM
TİRİLYE YALI
TİRİLYE İSKELE
TİRİLYE ANIT
ARICILAR
KEMER
TİRİLYE YEŞİL
3. DENİZ
EĞRİ
FIRIN
TİRİLYE CAMİİ
DUTLU
ESKİ PAZAR
1.POSTANE
TOHUMCU
2.KEMER ARALIĞI
AVCI
TİRİLYE ESEN
1.GÜN
MARANGOZHANE ARALIĞI
1.SARI
1.HAMAM
2.HAMAM
ESKİ HAMAM
FEDAİ
FEDAİ ARALIĞI
KÜÇÜK YALI
KUMYAKA
TİRİLYE PARK
TİRİLYE SAHİL
SETLİ
YAĞCILAR
ÜN
TİRİLYE 1.İSKELE
MARANGOZHANE

MUSTAFAKEMALPAŞA

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Mart Cuma 15:00-17:00 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA ADALET CUMHURİYET
1 Mart Cuma 15:00-17:00 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA TATKAVAKLI ÜÇ KURNALI
BALIKESİR

28 Şubat Çarşamba 09:30-17:30 ENH BAKIM BALIKESİR DURSUNBEY KARYAĞMAZ KARYAĞMAZ
28 Şubat Çarşamba 09:30-17:30 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA ALACAAT ALACAAT
28 Şubat Çarşamba 09:30-17:30 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA HACIAHMET

2 Mart Cumartesi 09:30-17:30 ENH BAKIM BALIKESİR DURSUNBEY KARYAĞMAZ KARYAĞMAZ
2 Mart Cumartesi 09:30-17:30 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA ALACAAT ALACAAT
2 Mart Cumartesi 09:30-17:30 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA HACIAHMET

1 Mart Cuma 09:00-17:00 ENH BAKIM BURSA KARACABEY YOLAĞZI
1 Mart Cuma 09:00-17:00 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA OVAAZATLI TOPSÖĞÜTLÜK MEVKİİ
1 Mart Cuma 09:00-17:00 ENH BAKIM BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA TATKAVAKLI ÜÇ KURNALI
BALIKESİR

NİLÜFER

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ HÜSEYİNALAN HÜSEYİNALAN
5.HARMANLAR
1.DOLUBABA
MÜRSELLER YOLU
5.KARDELEN
13.DİLEK
HÜSEYİN ALAN
CAMİ ÇAYIRI
8.YILMAZ
UZUN TARLA
UYAR
SEYHANLAR
9.SEVİNÇ
1.KARAKİRAZ
TOSUN
1.ERENLER
CEMAL AĞA
ŞENOCAK
1.GİRGİN
1.KÖKLÜK
2.KÖKLÜK
3.KÖKLÜK
AKİF AĞA
24.DERE
BAYIR
ERİKLİ
AVCILAR
14.FATİH
14.UĞUR
YILMAZLAR
ÇETİNTAŞ YOLU
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ TUZAKLI TUZAKLI KÖY
ESKİ HARMAN
1.AŞAĞI
GÖMECE
ÇAVDARLAR
4.HARMANLAR
3.KUYU
TUZAKLI KELES YOLU
TUZAKLI
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ DOĞANCI DOĞANCI
7.DOĞAN
3.DEFNE
GÜRDÜK
6.DAL
12.DENİZ
30.CAMİ
DÜBEK
DURALİ
3.ARALIK
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ KİRAZLI
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER DAĞYENİCE 12.(400)
28.(400)
13.(400)
14.(400)
15.(400)
16.(400)
17.(400)
18.(400)
19.(400)
20.(400)
22.(400)
27.(400)
26.(400)
1.(400)
2.(400)
3.(400)
4.(400)
5.(400)
6.(400)
7.(400)
8.(400)
9.(400)
10.(400)
11.(400)
24.(400)

2 Mart Cumartesi 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA NİLÜFER BADIRGA 6
10
5
7
1.(740)
2.(740)
3.(740)
4.(740)
9.(740)
8

1 Mart Cuma 12:00-13:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER IŞIKTEPE AYLİN
ILGIN
DOLUNAY(250)
METİN
FIRAT(250)
MEŞE(250)
MART
FOSFOR
MEHTAP(250)
MEYDAN(250)
MAVİ(250)
1.FIRIN
MANAVGAT
MEHTER
FOÇA
MUZ(250)
FİGEN(250)
MERMER
FERAH(250)
FIRTINALI
ATA
MURAT(250)
MÜJDE(250)
MOR
TURUNCU(SİLİNECEK)

1 Mart Cuma 09:00-12:00 AG DİREK DEPLASE BURSA NİLÜFER KAYAPA ALİMECİK
ALİ OSMAN SALİH
35.(530)
ERİKLİ
DEĞİRMEN YOLU(530)
25.(530)
ORMAN

ORHANGAZİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
29 Şubat Perşembe 12:00-14:00 OG HAT BAKIM BURSA ORHANGAZİ ARAPZADE BURSA YALOVA YOLU

OSMANGAZİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Mart Cuma 09:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ MÜRSELLER MÜRSELLER KÖY YOLU
5.BAĞLAR
7.KÜÇÜK
17.FIRIN
ULUYOL
ERİK DERESİ YOLU
TARİHİ PINAR
5.HARMAN
MÜDÜR
27.AY
5.YOKUŞ
2.GAZİLER
15.KAYA
5.SARI
MÜRSELLER
MÜRSELLER YOLU
1 Mart Cuma 09:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ KİRAZLI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
13.DENİZ
DİREKDİBİ
1.GÜLLÜK
TEPEBAŞI
22.BAHÇE
1.FIRIN ÇIKMAZI
GÜVERCİN
25.OKUL
6.AKTAR
BAYTAR
AYGIN
12.BAŞARAN
13.CAMİ
22.DERE
DİK
1.ERTUĞRUL
11.GONCA
GÖL
GÜROLUK
IRMAK
KANARYA
19.KARANFİL
LALE
22.MENEKŞE
KİRAZLI OSMANGAZİ
4.İNCİRLİ
1 Mart Cuma 09:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ YİĞİTALİ ULUDAĞ
1 Mart Cuma 09:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ HÜSEYİNALAN

29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ HÜSEYİNALAN HÜSEYİNALAN
5.HARMANLAR
1.DOLUBABA
MÜRSELLER YOLU
5.KARDELEN
13.DİLEK
HÜSEYİN ALAN
CAMİ ÇAYIRI
8.YILMAZ
UZUN TARLA
UYAR
SEYHANLAR
9.SEVİNÇ
1.KARAKİRAZ
TOSUN
1.ERENLER
CEMAL AĞA
ŞENOCAK
1.GİRGİN
1.KÖKLÜK
2.KÖKLÜK
3.KÖKLÜK
AKİF AĞA
24.DERE
BAYIR
ERİKLİ
AVCILAR
14.FATİH
14.UĞUR
YILMAZLAR
ÇETİNTAŞ YOLU
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ TUZAKLI TUZAKLI KÖY
ESKİ HARMAN
1.AŞAĞI
GÖMECE
ÇAVDARLAR
4.HARMANLAR
3.KUYU
TUZAKLI KELES YOLU
TUZAKLI
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ DOĞANCI DOĞANCI
7.DOĞAN
3.DEFNE
GÜRDÜK
6.DAL
12.DENİZ
30.CAMİ
DÜBEK
DURALİ
3.ARALIK
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ KİRAZLI
29 Şubat Perşembe 10:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER DAĞYENİCE 12.(400)
28.(400)
13.(400)
14.(400)
15.(400)
16.(400)
17.(400)
18.(400)
19.(400)
20.(400)
22.(400)
27.(400)
26.(400)
1.(400)
2.(400)
3.(400)
4.(400)
5.(400)
6.(400)
7.(400)
8.(400)
9.(400)
10.(400)
11.(400)
24.(400)

1 Mart Cuma 09:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ ELMAÇUKUR CEMİL
17.YAYLA
SIRTLAR
KİRKAT
14.ÇAYIR
KARAGÖL
MENŞUR
BOSTANLAR
GÜRGENLİ
16.GAZİ
1.ALTYOL
YOK
FASULYELİDERE
1.SÜLEYMANİYE
ELMAÇUKUR
1 Mart Cuma 09:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ KİRAZLI ANGIN
8.ARDIÇ
DAĞYELİ
KARAYEL
4.BÜTÜN
6.ARMUT
1.ASA
2.SEVENLER
ÇİLEKÇİLER
ULUDAĞ
TÜRHAN
17.ÇAKMAK
KAMP
27.DERE
1.TUANA
7.KARDELEN
KORU
GİŞE
YAYLA
1 Mart Cuma 09:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ BAĞLI

2 Mart Cumartesi 14:00-18:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ MEHMET AKİF ŞİİR
6.ÇARDAK
9.BADEM
8.ENGİN
2.MAVİ
3.MEHMETÇİK
13.MENEKŞE
5.MERT
2.MESUT
5.MEŞE
9.MURAT
13.MUTLU
2.MUTLULAR
MÜJDE
MİMAR
TRAFO
3.HİLAL
5.AVCI
15.BAHÇE
6.DUMAN
3.POLAT
2.SULTAN
588.
4.AKDAĞ
393.
7.COŞKUN
14.DERE
581.
585.
586.
587.
392.
7.FATİH
4.DERYA

29 Şubat Perşembe 12:00-18:00 AG DİREK DEPLASE BURSA OSMANGAZİ YUNUSELİ 824.
CUMBALI
YURTSEVER
NESRİN
227.
12.UFUK

2 Mart Cumartesi 09:00-13:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ HAMİTLER 3.ÜSTÜN
ŞHT.GÜRCAN ULUCAN
7.ARI
2.BAKIM
3.BALKAN
2.BALKIR
5.ÇELEBİ
1.HİZA
2.CİVAN
2.DALGIÇ
2.KİRAZ
4.BAL
ÜSTÜM
10.ÇELİK
3.ÇAPA
8.ASMALI
5.DAĞ
DİZE
EKLEM
9.AKIN
2.TANYERİ
1.ÇIKRIKÇI
6.KARDELEN
YAMAN
10.MURAT
1.HATIR
HORON
HORONCU
2.FERMAN
GÜR
HACETTEPE
KORKUT
2 Mart Cumartesi 09:00-13:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ GÜNEŞTEPE YASİN
19.MENEKŞE
YAMAN
10.MURAT
10.MERCAN
3.SIRMA
ÜSTÜM
14.BÜLBÜL

29 Şubat Perşembe 14:00-18:00 AG DİREK DEPLASE BURSA OSMANGAZİ ÇUKURCAKÖY 3.ÇEYİZ
ÇELTİKKÖY YOLU
1.AYOK

2 Mart Cumartesi 09:00-13:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA OSMANGAZİ PANAYIR 4.NERGİS
4.NİLÜFER
4.ORMAN
2.SEVAL
5.ULU
7.CAN
2.ETİ
3.FENERLİ
13.YILMAZ
7.CEVİZ
AKKAYA
GÖKSEL
7.GÜNAYDIN
8.HAVUZ
ÇAMİÇİ
PIRILTI
6.SELVİLİ
9.DENİZ
2.FINDIKLI
13.GÜZEL
4.TAŞ
FEYZA
1.SARIÇİĞDEM
3.SAYGILI
NİKSAR
4.COŞKUN
9.ESEN
5.EĞİTİM
FİDANLI
4.GÜÇLÜ
2.KADİFE
15.KARANFİL
3.PINAR
PANCAR
2.ALPER
PİRİNÇ
SANCAR
5.SAĞLIK
2.SERDAR
4.TOPRAKLI
ZAFİR

2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM YILDIRIM 15.OKUL
BARUTLUK
BEYAZIT
KURTULUŞ
2.KARAÇEŞME
2.ÇUKUR
20.DERE
YILDIRIM
FIRIN ÇIKMAZ
MESCİT ÇIKMAZ
UZUN ÇIKMAZ
6.UZUN
4.TOPRAK
KAMACI
BAKANOĞLU
4.YURT
13.ARALIK
10.ASLAN
2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM MEYDANCIK İNCİRLİ
2.ADIGÜZEL
2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM SELİMZADE 2.DEREBOYU
7.DEĞİRMEN
MECİT ÇIKMAZ
SELİMZADE
2.DEREBAŞI
1.KARAÇEŞME
1.KANTAR
ÇINARÖNÜ.
2.GÜN
ÇEŞMEÖNÜ
9.YENİ
KURTULUŞ
SOYLU
ESKİ
7.ACAR
ARABACILAR
4.SEVİM
17.DERE
BEYAZIT
2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ EBU İSHAK DEVECİLER
2.ESKİ
2.KAVUŞTU
KEMAL BENGÜ
MUAMMERBEY

1 Mart Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ AKSUNGUR ANBER
AKSUNGUR BURSA
SUNGUR PAŞA
UZAK BAHÇELER
TEPE BAĞLAR
AKSUNGUR SOMUNCU BABA
AKSUNGUR EĞİTİM
4.ÇATAL

2 Mart Cumartesi 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ ULUÇAM ULUÇAM
32.OKUL
6.IHLAMUR
23.ÇİÇEK
ÇERKEZ
25.BAHÇE
41.GÜL
19.PINAR
7.ÇAMLI
3.KARADENİZ
ULUÇAM.E
2 Mart Cumartesi 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ DAĞAKÇA

29 Şubat Perşembe 10:00-14:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ KİRAZLI ULUDAĞ
ULUDAĞ OTELLER BÖLGESİ(2.GELİŞİM )
ULUDAĞ OTELLER BÖLGESİ (1.GELİŞİM )

29 Şubat Perşembe 09:30-17:00 AG HAT UZAKLAŞTIRMA BURSA OSMANGAZİ GEÇİT 7.GÜZEL
SANAYİ

1 Mart Cuma 09:00-17:00 AG DİREK DEPLASE BURSA OSMANGAZİ DEMİRTAŞ SAKARYA 13.BADEM
DEFNE
1.OYA
77.
ŞİFA

29 Şubat Perşembe 10:00-17:00 OG DİREK DEPLASE BURSA OSMANGAZİ GEÇİT

YILDIRIM

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM ERTUĞRULGAZİ ERDEM
9.BAHÇE
3.KISA
TÜRKGÖZÜ
4.ELMAS
HUZUREVİ
KANUNİ
SELÇUKBEY
TEYYARECİ MEHMET ALİ
2.ERENLER
MERKEZ
İNEN
5.KADER
3.BİROL
4.EREN
4.MENEKŞE
5.TEMİZ
3.BADEM
3.AFACANLAR
3.ALTIN
4.GÜMÜŞ
6.CAMİ
7.ARDA
3.ÇETİN
5.ŞEN
7.ER
4.MUTLU
1.SEVENLER
ESENGÜL
1.ÇEŞME
ERTUĞRULGAZİ
2.ERMİŞ
4.DİLEK
2.SELÇUK
EMEK
KAPLIKAYA
2.BESTE
1.EFLATUN
1.ÜLKÜ
1.ETİ
4.ARA
1.KIYI
3.VATAN.
5.OKUL
2.ANADOLU
9.GÜL
3.GÜR
4.EMİR
5.BAYIR
3.ESER
4.ÖZEN
ŞEHİT ER CANER ÇALIŞKAN
5.EĞİTİM
3.ZÜMRÜT
ERDAL
4.TAN
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM SİTELER C14.
2.ÇAĞLAR
KANAL
KANUNİ
A4.
B1
B2.
SELÇUKBEY
ERTUĞRULGAZİ
A13.
C3.
A7.
A10.
A5.
A8.
A9.
A12.
A6.
A11.
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM EĞİTİM 2.ŞİRİN
ALP ÇIKMAZ
1.SÜMBÜL
1.KIVANÇ
3.KARACA
1.BURÇ
3.ASLAN
1.BAYINDIR
1.MİNE
2.AKDERE
EMEK..
8.GÜL
GÜLSEREN
1.AKSU
2.MERTOĞLU
2.ÇİMEN ÇIKMAZ
3.ÇETİN ÇIKMAZ
EVCİ
2.ZAFER
5.CEYLAN
1.KARAHAN
KARAHAN ÇIKMAZ
6.ER
SAKALAR
1.GÜVERCİN
2.ERBAŞ
ÇALIŞKANER
2.DADAŞ
KAÇAK
3.ÇİÇEK
BALIKLI ÇIKMAZ
1.BAHÇE ÇIKMAZ
3.ULUDAĞ
7.YILDIZ
2.SEVAL
4.SEDEF
6.ATA
2.KISA
1.UZUN
1.ZARİF
4.ERGENE
8.AYDIN
1.KESTANELİ
TAŞLIK
2.ÖZLEM
1.DERE ÇIKMAZ
3.GÜNDOĞDU
1.GÜNGÖR
BULVAR
2.KILIÇ
1.KEREM
4.VARLIK
4.TUNA
3.KURT
7.ÇİĞDEM
3.AKYÜZ
DELİORMAN
ŞEHİT MEHMET EĞİLMEZ
5.IŞIK
DİZBAĞ ÇIKMAZ
1.BAKKAL
EMSAL
2.SEZGİN
5.ÇAYIR
EVLİYA
2.KUYU
2.CEVİZLİ
1.BİRCAN
2.GÜMÜŞ
5.BAŞAK
1.ÇAMLIK
4.FATİH
6.GÜLER
5.ESEN
DİNDAR
2.GİRNE
7.DENİZ
1.UĞUR
2.AYDOĞDU
6.DEMİR
3.GÜZEL
2.ESİN
3.NEHİR
EMLAK
BEYZADELER
5.KIRLANGIÇ
TEYYARECİ MEHMET ALİ
ŞEHİT POLİS KİRMAN BÜLENT ASLAN
2.NARLI
2.TAŞLI
MENTEŞ
EŞKEL
2.NİŞAN
1.BİLGİN
1.VİŞNE
2.KİRAZLI
1.ERİKLİ
ECDAT
2.GÜNAY
4.KADER
2.EMEKÇİ
2.PAPATYA
3.EMİR
2.ÖZLÜCE
2.EREN
2.ESER
PINARLI
PROFESÖR TEZOK
1.ÖNDER
1.AKINCILAR
EKER
4.YİĞİT
8.AKASYA
TOZLUOĞLU
1.ERENLER
1.ERMİŞ
10.GÜNEŞ
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM 152EVLER 1.ÖNDER
TÜRKAN
EGEMEN
1.AKSU
1.MESCİT
1.UĞURLU
1.PARLAYAN
1.ESEN
1.GÜL
1.CAN
YENEL
1.DUMLUPINAR
1.AKINCILAR
1.UĞUR
1.TEMEL
1.BAYIR
1.ŞAHİN
1.ŞEN
1.CENK
2.ERGİN
1.ELMAS
1.ARA
1.EMEL
1.PINAR
1.ELMA
1.MUTLU
PROFESÖR TEZOK
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM DEĞİRMENLİKIZIK 1.CENGİZ
2.ALBAY
1.ÇAKIL
1.VASAT
1.DERMAN
3.GÜLŞEN
2.DUMLUPINAR
6.GÜL
OLUŞUM
4.DERE
1.KURTULUŞ
3.SEDEF
RÜZGAR
1.OLGUN
2.ÇAKMAK
1.FİŞEK
2.FERDAĞ
USTURA
2.BATI
1.DAĞ ÇIKMAZ
2.MENEKŞE_1
BİLEN
2.ÇALIŞKAN
4.DEMİR
DÜLGER
2.DUTLUCA
PEKDAĞ
DÖNMEZ
TEYYARECİ MEHMET ALİ
4.AYDIN
1.AKINCI
FİLİBE
DELENER
1.DEĞER
2.DOĞRU
2.DEMET
1.DESTE
4.ARDA
4.ŞAHİN
3.AVCI
2.CESUR
1.DALGIÇ
1.GÖNÜL
2.KESKİN
2.TÜTÜNCÜOĞLU
2.DALYAN
2.DİKMEN
1.MERMER
5.DOĞU
3.DAL
1.BİRSEL
2.BAYRAK
2.BİROL
2.BURGU
2.DERYA
KAMA
3.YILDIRIM
3.BAYIR
7.GÜNEŞ
3.DAR
2.DEĞİRMEN
1.DARICA
1.EKE
BURAK
1.SELVİLİ
2.AFACANLAR
ASKER
KANUNİ
DELTA
4.EĞİTİM
HUZUREVİ
ÇİÇEK
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM MALTEPE YEŞİLYAYLA
4.ENGİN
6.TEMİZ
5.KEKLİK
4.YUNUS
2.YALI
4.YAMAÇ
TEYYARECİ MEHMET ALİ
2.YAKUT
GÜLER ÇIKMAZ
2.DUTLUCA
NARİN
8.YILDIZ
2.UYSAL
8.ŞEN
ARK
5.ÖZEN
3.GİRNE
6.GÜMÜŞ
ÖZEN ÇIKMAZ.
ÇEVİK
5.SÖNMEZ
1.YELİZ
3.ÇORUH
5.DERYA
2.YADİGAR
3.YONCA
2.İNKILAP
2.ŞANLI
2.ÇAMLICA
1.ŞAHİN ÇIKMAZ
7.GÜZEL
KAYNARCA
3.ÜNLÜ
2.ÜLKÜ
ÖZDİKER
5.YAZICI
2.CAM
7.KANARYA
4.GÜR
PEKDAĞ
DÖNMEZ
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM ORTABAĞLAR MİMAR SİNAN
7.ESEN
AYDOĞDU
9.GÜZEL
6.ELMAS
ODABAŞI
3.ŞİRİN
7.BÜLBÜL
8.TEMİZ
11.YAVUZ
3.SÜMBÜL
2.CEM
5.CENK
OĞUZHAN
2.ALTAY
OKÇU
5.ASLAN
7.BULUT
3.TEMEL
5.KELEBEK
ORTANCA
OBALI
4.ANADOLU
1.OLUKLU
3.TAŞKIN
1.GÖLGE
2.OYLAT
ÇAVDARLI
8.ŞAHİN
2.GÜLEÇ
2.EMİRDAĞ
8.GÜMÜŞ
3.KARAGÖZ
2.ŞENOL
PROFESÖR TEZOK
4.KÜLTÜR
2.OCAK
10.YILDIZ
2.MESKEN
11.KISA
3.GELİNCİK
TINAZTEPE
6.VARLIK
2.BOZDEMİR
AKINCILAR
UZAR
BAĞCILAR
6.CAN
TAŞÇI
7.YİĞİT
2.GÖKSU
9.BAŞAK
3.ADALI
ORAKÇI
2.DÜVENCİ
2.OZAN
OLACAK
5.BADEM
HUZUR
ŞEHİT YUSUF SEL
7.ÖZEN
OVACIK
4.BİROL
4.BAYRAM
5.ENGİN
2.ERİŞTİ
ARSAL
4.ÇALIŞKAN
8.ÖREN
7.YENİ
KÖKEN
4.ARAS
4.BİLGİN
1.ŞARK
1.KÖŞE
ONARIM
10.OKUL
3.UĞURLU
10.PINAR
4.NEŞE
KAFADARLAR
OYLUM
ARICI
URFA
6.ERGENE
SÖĞÜTDİBİ
9.ÇİĞDEM
4.ÇORUH
2.KUŞKU
1.SÜMER
2.SAYGILI
4.ÖMÜR
BEREKET
ALDEMİR
AKGÜL
2.ÇELEBİ
2.ŞAFAK
6.SÖNMEZ
2.ULUBAT
12.AYDIN
KIBRIS
6.ÇELİK
7.ÇİÇEK
8.ADALET
1.KUZEY
4.DİCLE
KAYHAN
ÇÖMLEK
2.OĞUZ
3.ÇAKIL
1.ÇAVUŞOĞLU
1.YERLİ
ORAK
3.SAKARYA
3.SERÇE
2.UYGUN
OKTAY
2.PARLAYAN
3.DÜZGÜN
4.GÜLVEREN
8.ORTA
OSMANBEY
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM GÜLLÜK MİMAR SİNAN
7.GÜLER
2.SUCU
2.BOZACI
2.MESKEN
BOYACI
KANAL
4.İPEK
6.DURAK
GÜLHAN
1.GELİNCİK
PALANDÖKEN
7.FATİH
GİRNE
7.ESEN
YELESEN
7.GAZİ
1.GAMZE
GEDİZ
2.BALIKÇI
GAYE
4.KARANFİL
1.DEVERECİ
GEDİKLİ
2.ORDU
NADİR
1.AVARLAR
2.GÜLVEREN
GÖKOVA
5.ADALET
1.GÜLBAHÇE
3.GÜVEN
2.NANE
2.GÜVERCİN
12.GÜNEŞ
GEÇİT
3.EKİM
5.SEVİNÇ
GEZİCİ
GALATA
BİNGÖL
GELİN
1.KINALI
ÇİFTLİK
GİZEM
5.GÜMÜŞ
GÜLLÜK
6.ŞEN
GÜLHANE
1.GENİŞ
4.OVA
3.KARTAL
ŞEHİT YUSUF SEL
KIBRIS
2.ÇAĞLAR
AYDOĞDU
2.BOZDEMİR
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM MİMARSİNAN 3.SEZGİN
2.MÜNEVVER
MUDANYA
GEYİK
AKBULAK
2.DUVARCI
2.MADENCİ
9.MERİÇ
2.MEYVELİ
3.MERAL
4.ZEYTİN
2.MERAL
GİRNE
2.ŞİMŞEK
GEMİCİ
2.MARMARA
5.ASYA
EMNİYET
3.KARTAL
2.MART
3.ÖZLEM
6.AK
5.GÜR
GÖKMEN
3.MİMAR
2.GAMZE
2.MANAV
1.MEYDAN
5.KAVAKLI
GEÇER
ŞİRAN
3.MARTI
4.MERMER
MEVLANA
MİMARSİNAN
2.PEHLİVAN
2.KISMET
KANAL
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM SELÇUKBEY RÜZGARLI
3.AYDOĞDU
2.HOŞGÖRDÜ
2.GÜNGÖR
16.GÜNEŞ
7.YAZICI
1.VAROĞLU
AKARCA
5.ORMAN
ERMİŞLER
OCAKBAŞI
2.DENİZCİ
2.OCAK
7.SARMAŞIK
5.KONAK
4.KUMRU
3.ASMALI
12.CAMİ
DENİZLİ
2.ZARİF
3.SİNAN
5.KANAL
3.UMURBEY
2.ÖZGEN
3.BAYRAKTAR
3.BAHAR
ORTAK
KURTULDU
5.ULUDAĞ
9.DEMİR
UYAR
3.ÜLKER
1.TEPELİ
7.GÜR
17.BAHÇE
EĞİTİMCİLER
2.OTAĞ
OLTU
1.TAKIM
4.CİHAN
KANAL
SELÇUKBEY
3.MERA
OBA
3.BURGU
8.ARDIÇ
2.ONARAN
11.ÇINAR
3.KIRCAALİ
3.ENDER
11.ŞEN
1.VANA
8.MEŞE
4.SAĞLIK
2.GARİP
2.SULTAN
OYMAK
PROFESÖR TEZOK
GÜLBAHAR
4.İPEK
6.KENT
ŞEHİT SÜLEYMAN ÇINAR
2.OYA
OYALI
ŞEVKLİ
2.HAKAN
7.TURAN
2.EMEKLİ
4.KÜLTÜR
9.KANARYA
4.AKAR
EDİRNE
ÇEŞMECİ
YEŞERDİ
12.MERİÇ
TURNA
3.ONUR
DİLBİLEN
ŞEHİT YUSUF SEL
10.YILDIZ
3.SERİN
3.BAKIŞ
11.BAYIR
OLUMLU
BOYACI
2.BOZACI
2.MESKEN
URFA
6.ERGENE
SÖĞÜTDİBİ
9.GÜZEL
HUZUR
2.GÜVERCİN
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM KAPLIKAYA KAPLIKAYA
2.ERMİŞ
4.KAYIN
3.KEKLİK
1.KÜLTÜR
KAPLIKAYA
KEKİK
2.KIYI
5.KARANFİL
1.KUTLU
2.KEREM
1.KAMELYA
1.KARDELEN
6.KIRLANGIÇ
2.KIRÇİÇEĞİ
KARDEŞLER
2.BESTE
2.KÖŞK
1.KUDRET
4.KAYA
KANUNİ
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM BARUTHANE 2.AVCI
1.KARPUZCU
1.OCAK
1.ÇİMEN
2.YILMAZ
BEYAZ
1.ERCAN
2.YONCA
2.ARDIÇ
3.CEYLAN
ÜNVER ÇIKMAZ
1.DADAŞ
3.AKASYA
BİLAÇLI
5.GÜNEŞ
1.ŞİMŞEK
2.YILDIRIM
1.YAHYABEY ÇIKMAZ
5.AY
ERSÖZ
1.DİCLE
1.CEBEL
1.ULUDAĞ
1.KIRCAALİ
1.SİNAN
2.YAHYABEY ÇIKMAZ
TEYYARECİ MEHMET ALİ
2.BAŞ
1.SAKARYA
1.BEYAZIT
BURGAZ
YAHYABEY
1.GÖKSU
1.BİLİR
2.YÜCEL
4.ER
1.MANOLYA
YETER ÇIKMAZ
ALADAĞ
1.YENİCE
2.KUYULU
1.ASA
ŞEHİT MEHMET EĞİLMEZ
2 Mart Cumartesi 01:00-02:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM BEYAZIT 2.KUYULU

2 Mart Cumartesi 13:00-15:00 AG DİREK DEPLASE BURSA GÜRSU YENİDOĞAN ARDIÇ
İSMET PAŞA
DOST
ACIBADEM
AKTUĞ
İLİM
BAL
SELÇUK
AÇELYA
2 Mart Cumartesi 13:00-15:00 AG DİREK DEPLASE BURSA YILDIRIM İSABEY İSABEY
2.İLKBAHAR
8.CAMİ
5.ÖREN
İÇLİ
İNTİKAL
5.İPEK
2.İNEBEY
İSMET PAŞA

1 Mart Cuma 14:30-17:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM ARABAYATAĞI 2.VATANSEVER
PANTER
DEREYÜZÜ
İNCESU
7.GÜVERCİN
4.ADİL
2.CEYLAN
SEDİR
2.YAMAN
AYGÜL
1.AZA
3.CENK
HİDAYET
1 Mart Cuma 14:30-17:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM VAKIF ÇAYIRÖZÜ
2.VATANSEVER
VANGÖLÜ
12.ÇİĞDEM
13.ÇINAR
12.ÇİÇEK
10.GAZİ
BAŞPINAR
YELPINAR
1 Mart Cuma 14:30-17:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM SAMANLI 2.VATANSEVER
1 Mart Cuma 14:30-17:30 OG HAT BAKIM BURSA YILDIRIM ÇELEBİ MEHMET

3 Mart Pazar 12:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YILDIRIM VAKIF GÖKPINAR
ÇİMENTEPE
ÇİMENYAYLA
VASFİ
VİTRİN
2.VEZÜV
20.BAHÇE
2.VAROĞLU
7.VARLIK
9.VATAN
3.VAROL
2.VEKİL
1.VADİ
3.AKTAR
VEZİRKÖPRÜ
1.VİZON
2.VASAT
NARLIDERE
2.TAŞLIK
ÇAMBAŞI
3.IRMAK
13.YAVUZ
ÇAMDİBİ
KARAÇAM
3.OZAN
2.VEDA
1.VEFAKAR
VECİBE
VİLDAN
VECDİ
2.VURGU
VURAL
7.ASMA
VELİBEYLER
4.DEMİRCİ
2.SONER
VAKIFKÖYÜ YOLU
4.DELİÇAY
VUSLAT
13.DOĞU
10.OVA
VİRAN
VEZİRHAN

3 Mart Pazar 09:00-11:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YILDIRIM HACİVAT HACIVAT
8.ENGİN
12.
13.
B240.
B248.
A346.
A345.
A148.
A149.
A127.
A125.
A137.
A131.
B128.
A147.
A146.
145/1.
A143.
A144.
A145.
A142.
A141.
11.
A152.
A151.
A150.
A153.
A154.
A156.
A158.
A155.
B241.
B242.
B243.
B244.
B245.
11 EYLÜL
A138.
A139.
A140.
C105.
5.AKSU
B245/1.
127/1
3 Mart Pazar 09:00-11:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YILDIRIM VAKIF 5.AKSU
8.ENGİN
3 Mart Pazar 09:00-11:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YILDIRIM ÇELEBİ MEHMET

2 Mart Cumartesi 15:00-18:00 AG DİREK DEPLASE BURSA YILDIRIM DEĞİRMENÖNÜ 1.ERGİN
GENCER
2.BADEM
DEDEEFENDİ
GÜLTEPE
4.DURAK
KURU
2.GÜR
4.BAYIR
1.BESTE
DAĞDÜZÜ
6.AYDIN

2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM YILDIRIM 15.OKUL
BARUTLUK
BEYAZIT
KURTULUŞ
2.KARAÇEŞME
2.ÇUKUR
20.DERE
YILDIRIM
FIRIN ÇIKMAZ
MESCİT ÇIKMAZ
UZUN ÇIKMAZ
6.UZUN
4.TOPRAK
KAMACI
BAKANOĞLU
4.YURT
13.ARALIK
10.ASLAN
2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM MEYDANCIK İNCİRLİ
2.ADIGÜZEL
2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM SELİMZADE 2.DEREBOYU
7.DEĞİRMEN
MECİT ÇIKMAZ
SELİMZADE
2.DEREBAŞI
1.KARAÇEŞME
1.KANTAR
ÇINARÖNÜ.
2.GÜN
ÇEŞMEÖNÜ
9.YENİ
KURTULUŞ
SOYLU
ESKİ
7.ACAR
ARABACILAR
4.SEVİM
17.DERE
BEYAZIT
2 Mart Cumartesi 09:30-12:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ EBU İSHAK DEVECİLER
2.ESKİ
2.KAVUŞTU
KEMAL BENGÜ
MUAMMERBEY

4 Mart Pazartesi 09:00-10:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM DAVUTDEDE ANKARAYOLU
KURTULUŞ
CONK
2.TUNA
2.GÜZEL
2.DURAK
2.DOĞAN
2.AÇIK
4 Mart Pazartesi 09:00-10:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM ŞÜKRANİYE KURTULUŞ
4.ŞANLI
KÜTÜPHANE

4 Mart Pazartesi 10:30-11:30 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM DAVUTDEDE ANKARAYOLU
FATİH SULTAN MEHMET
KURTULUŞ
3.DEMİR
4.ÇINAR
1.TEPE
BAYIR ÇIKMAZ
3.SEVİM
DEMİRCİLER
1.KİREMİT
1.BİROL
3.PARK
2.ZÜMRÜT
ÇAKAR
CONK
4 Mart Pazartesi 10:30-11:30 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM ŞÜKRANİYE 4.BAKIŞ

4 Mart Pazartesi 12:00-13:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM YILDIRIM GÜREŞ
KURTULUŞ
3.OKUL ÇIKMAZ
CÜMLEKAPI
2.OKUL ÇIKMAZ
3.CEM
KAMACI
BAKANOĞLU
11.YILDIRIM
10.ASLAN
4 Mart Pazartesi 12:00-13:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM DAVUTDEDE KURTULUŞ
5.YILDIZ
BARUTLUK.
1.DARI
TAŞLI
4.ÇINAR
1.KUMLU
GÜREŞ

1 Mart Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM MİLLET 7.EREN
6.YİĞİT
7.ÖREN
MİLLET.
1 Mart Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM SAKARYA

1 Mart Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM MİLLET MUSABABA.
MEHMETÇİK
MESUDİYE
6.YAZICI
MÜLK
MİLLET.
1 Mart Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM SAKARYA

29 Şubat Perşembe 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM MİLLET MUALLİM
1.MERKEZ
MUĞLA
1.MADENCİ
MERİH
MİLLET.
29 Şubat Perşembe 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM SAKARYA

2 Mart Cumartesi 09:00-16:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM YILDIRIM KURTULUŞ
MAHMUDİYE
20.DERE
2 Mart Cumartesi 09:00-16:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM DAVUTDEDE KURTULUŞ
DEMİRCİLER
2.ZÜMRÜT
ÇAKAR
Editör: Süper Kanal TV