Togo Style, NewYork ICFF 2024 Fuarında Togo Style, NewYork ICFF 2024 Fuarında

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ulusal çaplı çıkar amaçlı suç örgütünün Bursa il merkezi ve İnegöl ilçesinde faaliyet gösterdikleri bilgisi üzerine başlatılan soruşturma kapsamında yapılan teknik ve fiziki çalışmalarda Sarallar suç örgütüne mensup şüpheli şahısların Bursa ili ve İnegöl ilçesinde gerçekleştirdiği 10 ayrı eylem tespit edildi.

 Hakkı S liderliğindeki Sarallar suç örgütüne yönelik Bursa, İstanbul, Ankara, Trabzon, Sakarya, Yalova, Muğla Ve Diyarbakır illerinde toplam 27 şahsın yakalanmasına yönelik, 44 adreste 10 iş yeri ve 34 ikamette geçtiğimiz günlerde eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.   Suç Örgütüne yapılan eş zamanlı operasyonda 27 şüpheli şahıstan 27‘si de Yakalanarak göz altına alındı.

 Şüpheli şahısların ikamet ve ve işyerlerinde yapılan aramalarda 16 adet tabanca, toplam değeri 56 Milyon 434 bin TL olan 53 adet çek ve senet, 1272 adet farklı çaplarda fişek, 430 bin 400 Türk Lirası, 123 bin 800 Amerikan doları, 20 bin 800 Euro ve iki adet lüks araç operasyon kapsamında ele geçirildi.

Suça karıştığı tespit edilen, örgüt üyesi şüphelilerden;
-HS
-OA
-FE
-ED
-FG
-EO
-OY
-DT
-TT
-FA
-FA
-AS
-AA
-HE
-YA
-ABŞ
-DY
-AH
-KS
-AO
-İTA
-EC
-SE
-ZS
-DS isimli şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

EMNİYET OPERASYONUN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLADI

27 kişinin tutuklandığı operasyonla ilgili Bursa Emniyeti görüntüleri yayınladı. Görüntülerde şahısların gözaltına alınması adliye sevk edilmesi ve yapılan baskında ele geçirilen paralar tek tek kayıt altına alındı. 

Editör: Süper Kanal TV