İnegöl'de yeni sektörlerde yeni işyeri açılmaya devam ediyor. Bursa Akademi ve Psikoloji Merkezi Eğitim ve Danışmanlık merkezi Kemalpaşa Mahallesi Genç sokak no : 10/1 düzenlenen törenle açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Alper Taban, İtso Başkanı Yavuz Uğurdağ, Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru, CHP Bursa Milletvekili adayı Erkan Dönmez, MHP Bursa Milletvekili adayı Bilal Doğan, siyasi parti ilçe başkanı ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış önce bir konuşma yapan Psikolog Umut Aluç şunları söyledi. Burayı tasarlarken hayalimiz sağlık ve başarılı nesillerin yetişmesinde bizimde katkımız olmasıydı. Çok şükür hayallerimizi gerçekleştirme yolunda yavaş yavaş adımlarımızı atıyoruz.   Bursa Akademi ve Psikoloji Merkezini kurmak bizim için en önemli adımdı. Bizim için bu anlamlı güzel günde başta siz değerli büyüklerimize, öğretmenlerimize ailelerimize, arkadaşlarımıza bu mutlu günde bizleri yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. 

2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar açıklanıyor 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar açıklanıyor

Daha sonra kısa bir selamla konuşması yapan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban yeni işyerinin hayırlı olası temenlisinde bulunarak gençlere başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından Bursa Akademi ve Psikoloji Merkezinin açılışı dualar eşliğinde gerçekleştirildi. Açılışa katılanlar daha sonra Bursa Akademi ve Psikoloji Merkezini gezerek bilgiler aldılar.