CNBC-e, kısa süre önce geri dönüşünü duyurmaya başladı. 6 Kasım 2015 tarihinde Türkiye'deki yayın hayatını sonlandırarak yerini TLC'ye bırakan kanal, şimdi ise kesin yayına başlangıç tarihini açıkladı. MsBil'de yer alan habere göre, kanal X (eski adıyla Twitter) üzerinden yaptığı duyuruda, "Televizyona renk geldi! CNBC-e 10 Haziran’da yayında" ifadesiyle kesin tarihini netleştirdi.

Kişisel yapay zeka asistanı artık Türkçe Kişisel yapay zeka asistanı artık Türkçe

ekran-goruntusu-2024-05-28-113344.png

Kanalda yayınlanacak içerikler hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Kanalın profilinde paylaşılan web sitesi de şu an için aktif değil. CNBC-e'nin dijital platformların hakim olduğu bu yeni dönemde eski popülerliğini yeniden kazanıp kazanamayacağı ise merak konusu.

Ancak bu geri dönüş, birçok kişi için duygusal bir anlam taşıyor. Zira Türkiye’de yabancı dizi kültürünün gerçek anlamda oluşması, CNBC-e sayesinde mümkün olmuştu.

CNBC-e'nin dönüşü, nostalji sevenler ve yeni izleyiciler için heyecan verici bir gelişme olarak dikkat çekiyor. Kanalın yeniden hayat bulması, yabancı dizi ve film severler için büyük bir fırsat sunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi