Karacabeyliler milli maç heyecanını dev ekranda yaşadı Karacabeyliler milli maç heyecanını dev ekranda yaşadı

Demokrat Parti İnegöl İlçe Başkanı ve İnegöl Belediye Meclis Üyesi Murat Balakuş yaptığı açıklamada İnegölspor Başkanı Osman Sevim'in yalnız bırakıldığını ifade ederek Belediye Başkanına ve belediye meclisine açık çağrı yaptı.

Balakuş; 'İnegöl’ümüzün marka değeri İnegölspor’umuzun her türlü siyasetin üstündedir. Milyonlarca lira harcayan ve işini gücünü bırakıp sahip çıkan arkadaşlarımızı ve İnegölspor Başkanımız Osman Sevim'i yalnız bırakamayız. Özdilek önünden başlayan organize sanayi girişine kadar devam eden yeşil alan ile ilgili sürekli asayiş sorunları olduğu haberleri geliyor. Bu bölge  İnegöl’sporumuza verilsin. İnegölspor Köftecisi, halı sahalar, valeybol hasaları, çay bahçesi, kafeteryalar, kulüp lokali gibi işletmelerle İnegölspor’umuza kalıcı gelir sağlanmış olur.

Bu alanla ilgili böyle bir tasarruf olursa hem bu bölge daha hareketli ve nezih hale gelir, hemde İnegöl sporumuzun marka değeri daha üst seviyelere çıkar, ayrıca İnegöl’ümüzün sosyal hayatına büyük katkı sağlamış olur, bu önerimizin muhalefet iktidar ayrımı yapılmadan değerlendirilmesini arz eder, kamuoyuna saygılarımızı sunarız.

Editör: Süper Kanal TV