14 Mayıs olarak belirlenen seçim gününe kısa bir süre kalmışken Millet İttifakı sessizliğini bozdu. 6'lı masa, geçtiğimiz günlerde beklenen açıklamayı yaptı.

Aday Kemal Kılıçdaroğlu

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu oldu... Bu saatten sonra parti içinden ve dışından eleştiriler bir bir gelmeye başladı.

Aslı Baykal eleştirilerini sıralıyor

CHP'nin eski genel başkanlarından Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'ın ise CHP'ye eleştirileri gündemden düşmüyor. 31 Ekim 2022 tarihinde yaptığı Twitter paylaşımı ile CHP'den istifa ettiğini duyuran Baykal, muhalefet kanadına sık sık eleştiri yapar hale geldi. Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurdu Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını eleştiren Aslı Baykal paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgü dolu sözler sarf etti. Kılıçdaroğlu'nun seçime tek aday gitmek için uğraştığını belirten Baykal, Erdoğan'ın ise demokrasiyi benimseyen bir lider olarak ifade etti.

Muharrem İnce, 100 bin imzayı dördüncü günde aşarak 3. cumhurbaşkanı adayı oldu Muharrem İnce, 100 bin imzayı dördüncü günde aşarak 3. cumhurbaşkanı adayı oldu

"İyi ki Erdoğan var"

"İyi ki Erdoğan var" diyen Aslı Baykal, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: