Göbeklitepe'ye düzenlenen bir tura katılanlar, 'Sirius yıldızına portal açmak' ve 'ağlamak' amacıyla 69 bin lira ödüyor. Turdan paylaşılan görüntüler ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

'Bilinçaltı temizliği uzmanı' ve 'enerji uzmanı' gibi unvanlar taşıyan kişiler tarafından düzenlenen, yüksek maliyetli etkinliklere bir yenisi daha eklendi. Göbeklitepe'de tur düzenleyen ve kendisini "kuantum düşünce tekniği eğitmeni" olarak tanıtan Şebnem Tacigut, bu etkinlik için kişi başı 69 bin lira ücret aldı.

Halk TV'nin haberine göre, üç gün süren bu turda katılımcılara içsel keşif, bilinçaltı anlama ve potansiyelini açığa çıkarma vaat ediliyor. Tur programı oldukça yoğun ve çeşitli etkinlikler içeriyor. Programda negatif enerji temizliği, aura çengelleri ve manyetik alan kancaları arındırma, "400 Yıllık Kölelik" ve "İçimizdeki Firavun" protokollerini bozma, Sirius Bağlantısı ile 21 Katlı Gizli Boyut Kapısı açma, "Işık Dili ile Üst Versiyon Yüklemesi" ve Göbeklitepe'de "Korku Protokolü" bozma gibi aktiviteler yer alıyor.

ekran-goruntusu-2024-06-21-133416.png

GÖBEKLİTEPE'Yİ UZAYLILARIN HAVALİMANI OLARAK TANITIYOR

Şebnem Tacigut, Göbeklitepe'yi "uzaylıların havalimanı" olarak tanıtıyor ve katılımcılarla birlikte burada tarihi kalıntılardan enerji almaya çalışıyorlar. Turun son günü ise Şanlıurfa'nın "peygamberler şehri" olarak anılmasından esinlenerek, bazı peygamberlerin özelliklerinin katılımcılara yüklendiği aktivasyonlarla geçiyor.

69 BİN TL'YE 'İÇSEL YOLCULUK'

Konya'daki görme engelliler KKTC'de pedal çevirdi Konya'daki görme engelliler KKTC'de pedal çevirdi

Sosyal medyada yarım milyon kişi tarafından takip edilen Şebnem Tacigut, lüks otellerde de terapi seansları düzenliyor. Üç aylık periyotlarla verilen eğitimler üç sınıfa ayrılmış durumda ve katılımcılar toplam dokuz aylık bir eğitim sürecinden geçiyor. Birinci sınıfın üç aylık eğitim ücreti ise 23 bin lira.

ekran-goruntusu-2024-06-21-133403.png

Şebnem Tacigut'un psikoloji veya psikiyatri eğitimi yok. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Tacigut, geçmişte kurumsal şirketlerde finans müdürü olarak çalışmış. Ayrıca çeşitli hocalardan enerji şifacılığı eğitimi almış.

İLGİLİ HABERLER

Kaynak: Halk Tv