Menderes Acar, Kulüp tesislerinde düzenlediği açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Sezon sonu değerlendirmesi: Çok değerli ve kıymetli sevgili spor severler, sizin de yakından takip ettiğiniz gibi Akhisar Sporumuzun 2023 ve 2024 sezonuna başlamadan önce birçok kişi, kurumlar ve kuruluşlar tarafından Akhisar Spor'un bu sene lige devam edemeyeceği düşünceleri içerisindeydiler. Ancak şu an geldiğimiz nokta çok ayrı ve başarılı bir durumdayız.

2023 ve 2024 sezonunda (A) Grubu'nda Süper Amatörde mücadele ettik ve grubumuzdaki bütün takımları tebrik ediyoruz. Ancak bazı takımlar başarısızlıklarını bize mal etmeye çalışsalar da her şey apaçık ortada ve Akhisar Sporumuz kendi grubunda ligi orta seviyede bitirmiştir.

İnegöl Belediyesine teşekkürler: Her alanda bizden desteğini esirgemeyen ve bütün sezon boyunca deplasmanlarımıza ulaşım desteğinde bulunan İnegöl Belediye Başkanı Sayın Alper Tabana teşekkür ederiz.

Futbolcularımıza teşekkürler: Sezonun başından beri bizimle beraber olan başta kaptan Adem Çelik olmak üzere bütün oyuncu ve futbolcularımıza teşekkür ederiz. Bundan sonraki spor hayatlarında başarılar dileriz.

Teknik heyetlerimize teşekkürler: Sezonun ilk teknik adamları Erhan İnce ve Abdullah Bargin hocamıza, Cemal Yılmaz ve Onur Şen hocamıza, Kadir Kahraman ve Mevlüt Yardımcı hocalarımıza sezon boyunca bizlerle birlikte geçirmiş oldukları süre zarfı içindeki görevlerinden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki spor hayatlarında başarılar dileriz.

Vanspor Ankaraspor maçını canlı izle Vanspor Ankaraspor maçını canlı izle

Böylece 2023 ve 2024 Süper Amatör futbol sezonunun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir sonraki sezonda sporla buluşmak dileğiyle"
 

Editör: Süper Kanal TV