İnegöl'de 3. etap toki konularında ev alanlar isyan ediyor. Yıllarca bekleyip evlerine yerel seçimler öncesi kavuşan hak sahipleri umduklarını bulamadıklarını illeri sürdü. Ev sahipleri evlerde bir çok konuda eksiklik olduğunu ifade ederek Toki yönetiminin ise şikayetlere duyarsız kaldığını iddia ettiler. 

YAĞMURDA BÖYLE İSE KIŞIN DÜŞÜNEMİYORUZ

Toki konutlarında ev alan vatandaşlar yeni evlerinde yaşanan sıkıntılara tepki gösterdiler. Geçtiğimiz günlerde yağan yağmurda yeni evlere sular girdiğini görünce şaşkına döndüler. Her ay 600 TL aidat parası vermelerine rağmen yönetimin kendileriyle ilgilenmediğini illeri sürdüler. Yağan yağmurda durum böyle ise kışını düşünmek bile istemediklerini ifade ederek yetkililerden yardım istediler. 

UZUN SÜRE BEKLEDİLER SEÇİM ÜZERİ APAR TOPAR TESLİM BAŞLADI

Toki sakinleri uzun süre evlerine kavuşmak için beklediler. Ancak bir türlü bitmeyen ve bir çok eksikliği olan Toki konutları Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla apar topar hak sahiplerine teslim edildi. Evlerinin anahtarlarını Belediye Başkanı Alper Taban'ın elinde alan hak sahipleri evlerine girdikten sonra hayatlarının şokuyla karşılaştılar. Hak sahipleri konutların düzgün ve güzel yapılma taraftarı olurken yeni yapılacak olan Tokilerde böyle sıkıntıların yaşanması kafaları karıştırdı.

Şahin, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin İnegöl'deki Hizmetlerini Değerlendirdi Şahin, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin İnegöl'deki Hizmetlerini Değerlendirdi

Kaynak: Haber Merkezi