Sözcü'de yer alan habere göre,  AKP’li Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün, geçtiğimiz günlerde kente gelen Suudi Arabistan Prensesi Lamia Bint Majid Al Sauda’yı, şoförlüğünü yaparak gezdirdiği yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG aracı kaza yaptı.

Kahramanmaraş’taki kaza Büyükşehir Belediyesi binasının bulunduğu Azerbaycan Bulvarı'nda meydana geldi. Kahramanmaraş'ın plaka numarası olan 46 ile şehrin adını oluşturan iki kelimenin baş harfleri olan K ve M ile, kentin düşman işgalinden kurtuluşu olan 12 Şubat'ı simgeleyen rakamların yer aldığı ’46 KM 012′ plakalı makam aracı yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG, plakası öğrenilemeyen bir otomobil ile çarpıştı.

Çarpışmanın ardından AKP'li Büyükşehir Belediye Başkan Hayrettin Güngör Togg’dan inerek kazada hafif şekilde yaralandıkları bildirilen diğer araçtaki vatandaşların durumunu sordu.

Kütahya'da deprem! Kütahya'da deprem!

Bir süreliğine kaza nedeniyle trafiğe kapanan yol, daha sonra tekrar trafiğe açıldı.

Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri döneminde (14-28 Mayıs) AKP'li Başkan Güngör tarafından vatandaşlar ve çocuklar da bindirilerek sıkça reklamı yapılan yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG'un son konuğu ise geçtiğimiz ay Maraş'ı ziyaret eden Suudi Arabistan Prensesi Lamia Bint Majid Al Sauda olmuştu.

Güngör, kenti gezdirdiği prensesin bindiği Togg'u kendisi kullanmıştı.