RTÜK, kanallara ceza kesti! Cem Küçük, TGRT Haber’e ceza yedirdi RTÜK, kanallara ceza kesti! Cem Küçük, TGRT Haber’e ceza yedirdi

1MÜGE ANLI YUSUF KAVUK OLAYI SON DAKİKA: Yusuf Kavuk bulundu mu Yusuf Kavuk olayında son durum...

Yusuf Kavuk'un 3 Temmuz günü Bursa'da kaybolduğu biliniyordu. Genç adamı en son gören kişinin ise Harun'du. Yusuf Kavuk'un kız arkadaşı olduğu ifade edilen Derya adındaki genç kadın ise aile tarafından şüpheli olarak görülüyordu. Müge Anlı programında Yusuf Kavuk olayı ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İşte, son dakika gelişmeleri...

2YUSUF KAVUK BULUNDU MU

YUSUF KAVUK BULUNDU MU?

Bursa'dan kaybolduğu bilinen Yusuf Kavuk henüz bulunamadı ancak konu hakkında yeni gelişmeler yaşandı.

Müge Anlı, 4 Ocak Perşembe günü, Yusuf Kavuk'un ağabeyinin de katıldığı bölümde son dakika gelişmelerini açıkladı. Aile tarafından Yusuf'un kız arkadaşı olduğu bildirilen Derya, Derya'nın annesi, kardeşi, kuzeni ve Harun isimli kişi gözaltına alındı.

Programda Derya ile Harun'un birlikte olduğu iddia edilmişti. 4 Ocak tarihli bölümde ise ikilinin bir AVM'de birlikte olduğu görüntüler ekrana geldi.

3MÜGE ANLI YUSUF KAVUK OLAYI SON DAKİKA: Yusuf Kavuk bulundu mu Yusuf Kavuk olayında son durum...

Beş isim adliyeye sevk edildi, savcı karşısında ifade verme işlemi başlatıldı. Harun sadece savcı karşısına konuşacağını belirtmiş. Derya ve Harun'un, Burcu'nun aracını ödünç aldıkları ve belirtilen saatte de geri getirmedikleri tespit edildiği Müge Anlı tarafından canlı yayında duyuruldu.