Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sürekli olarak yeni özellikleri test etmeye devam ediyor.

Kısa bir süre önce, kullanıcıların WhatsApp temasını değiştirmelerine izin veren bir özelliği test eden şirket, şu anda bir başka özelliği daha denemekte.

Bu kez, WhatsApp görüntülü konuşmalar daha da geliştiriliyor.

WhatsApp'ta Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır? - Tamindir

WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMALAR İYİLEŞTİRİLİYOR

Android için WhatsApp beta 2.24.1.19 güncellemesi ile birlikte uygulama, video ve müzik sesini aynı anda dinleme özelliğini kullanıma sunuyor.

Bu özellik sayesinde, bir kişi görüşme sırasında ekranını paylaştığında, cihazında çalan ses diğer katılımcılarla paylaşılacak.

WhatsApp, telefonlara ekran paylaşımı özelliği getiriyor - upcorn

Bu özellik bireysel aramalarda da çalışıyor ve kullanıcılara bire bir görüntülü görüşmelerde bile senkronize bir ses deneyimi yaşatıyor.

Cep telefonları dahil elektronik cihazlarda yeni döneme geçiliyor: İşte uygulanacağı tarih! Cep telefonları dahil elektronik cihazlarda yeni döneme geçiliyor: İşte uygulanacağı tarih!

Kullanıcılar, bu özellik sayesinde görüşmeler sırasında paylaşılan ses üzerinde denemeler yaparak videoları birlikte izleyebilirler.

WhatsApp'ta iletişim kurmanın yepyeni yolu: Video mesajlar

Bu özellik, katılımcıların video oynatma deneyimlerini senkronize etmelerine, sanal bir film izleme veya içerik paylaşma oturumu oluşturmalarına olanak tanıyacak.