Edinilen bilgilere göre olay Akıncılar mahallesinde meydana geldi. Mehmet Evren ve yanında bulunan arkadaş Resul M boş arazide spiral makine ile varil kesmeye başladı. Çalışma esnasında varillerden biri bomba gibi patladı. Ağır yaralanan her iki şahıs İnegöl Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan Mehmet Evren Tüm müdahale rağmen hayatını kaybetti.  Resul M diğer yaralının tedavisi ise sürüyor. Olayın duyulmasının ardından yakınları acil servise akın ettiler. Ölüm haberi alan yakınları ve arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Olayla ilgili soruşturma ise sürdürülüyor.

CERRAH MAHALLESİ YASTA

Öte yandan hayatını kaybeden 26 yaşındakş gencin Cerrah mahallesinde ikamet ettiği öğrenildi. Mehmet Evren'in ayrıca cerrahspor'da kaleci olarak spor hayatına devam ederken ölüm haberi hem takım arkadaşlarını hemde cerrah mahallesini yasa boğdu. 

GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ

İnegöl Belediyesi Teknofest 2023’ten Derecelerle Ayrıldı İnegöl Belediyesi Teknofest 2023’ten Derecelerle Ayrıldı

Olayda hayatını kaybeden Mehmet Evren öğle namazına müteakip Cerrah Mahallesinde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında yüzlerce kişinin katıldığı cenazede Cerrah mezarlığında toprağa verildi.