SEYFETTİN ARAS / SÜPERKANALTV

Katil israil kan dökmeye devam ediyor. Akşam saatlerinde Gazze bulunan bir hastaneyi vurdu. Çoluk, çocuk kadın yaşlı hasta demeden binlerce kişi şehit etti. Bununlada yetinmeyen siyosint israil gece saaterinde aynı yeri bir kez daha vurdu. 

TÜRKİYE SOKAĞA DÖKÜLDÜ

Gazze hastenin vurulmasının ardından İsmal ülkelerinde halk sokağa döküldü. Öfkeli kabalığın öne kimse geçmezken zaman zaman tansiyon yükseliyor. Polis ekipleri kalabalığı dağıtmak için Toma ile vatandaşın üzerine su ve bireber gazı sıkması tepkilere neden oldu. 

İstanbul'da vatandaşlar katil israil konsoluğunun önde toplanırken, Malatyada vatandaşlar ABD'nin üstünün bulunduğu Kürecike akın ediyor. Aynı manzara Başkent Ankara, Bursa, Adana başta olmak üzere Türkiye'nin 81 ilinde ilçesinde devam ediyor. Kalabalık sayısı her geçen dakika artıyor. vatandaşlar sık sık tekbirler getiriyor.

AVRUPA 3 MAYMUNU OYNUYOR

Gazze için bu kez çocuklar yürüyecek! Gazze için bu kez çocuklar yürüyecek!

Avrupa ülkeleri ise her zaman olduğu gibi katil israilin yanında yer almaya devam ediyor. ABD başta olmak üzere bir çok ülte Siyonistlerin tarafından yer alarak anlara destek mesajları verilyor. Dış basında israili haklı çıkarmak için yayınlar yapmaya başladı.

TÜRKİYE KENDİ GAZETECİ GÖREN BAZI KURUMLAR İSRAİL DESTEK ÇIKMASI DİKKAT ÇEKİYOR

Sosyal medyada Türkiye bulunan bazı kurumların Siyonistlerin tarafından yer alması büyük tepki çekiyor. Vatandaşlar bu tür kurumlara tepki mesajları atarak tepkilerini dile getiriyor.

TANSİYON YÜKSELİYOR

Son saldırı sonrası Türkiye'de vatandaşlar sokakları terk etmezken benzer manzalara diğer islam ülkelerinden de gelmeye başladı. İran, Libya Endenozyan, Mısır gibi ülkelerde de halk sokağa çıktı.

HAMAS BUGÜNÜ İŞARET ETTİ

Hain saldırı sonrası Hamas cephesinde açıklama geldi.Bugünü işaret eden Hamas katil israile bunun bedelini ağır ödeteceklerini belirttiler. Özellik Cuma günü Gazze milyonlarca kişinin bir araya gelmesi bekleniyor.