Aralarında Adem Metan, Mehmet Akif Ersoy, İsmail Saymaz gibi isimlerinde bulunduğu bir grup medya çalışanı Bursa Gemlik'teki TOGG fabrikasını ziyaret etti.

ERSOY'DAN SAYMAZ'A İTALYA GÖNDERMESİ

Sık sık seçim yatırımı olmakla eleştirilen Türkiye'nin yerli ve milli elektrikli otomobili TOGG'un üretim yeri uzun süre tartışma konusu olmuştu. 

TOGG'u eleştiren isimlerden birisi de SZC TV çalışanı İsmail Saymaz'dı. 

Bursa depremi korkuttu! Deprem uzmanları o noktaya dikkat çekti.. Bursa depremi korkuttu! Deprem uzmanları o noktaya dikkat çekti..

Saymaz, şu ifadeleri kullanmıştı:

"TOGG çok enteresan bir durum. Sanki bu toplum hiç araba görmemiş. Sanki bu toplum daha önce öküz arabalarıyla gidiyordu, sanki asfaltı Erdoğan döktü.

Getirmişler arabayı, içine de birer bakan koymuşlar. Başarılı başarısız bakmamışlar bakan ya, Anadolu'ya köy köy gönderiyorlar. Türk milletini bu bodruma sokmaya utanmıyor musun?! Arabayı şehir merkezlerine çekmişler, aynasını tutan mı dersin, lastiğini kavrayan mı."

Mehmet Akif Ersoy'un bugün TOGG fabrikasından paylaştığı görüntülerde İsmail Saymaz'da yer aldı. Saymaz'ın TOGG logolu beyaz önlük giymesi dikkat çekti.

Ersoy, TOGG'un fabrikasının İtalya'da olduğunu söyleyenleri tiye alarak "İtalya'dayız" ifadeleriyle görüntüleri paylaştı.