Meta, Twitter'a rakip yeni sosyal medya platformu Threads'i çarşamba günü kullanıma sunmuştu. Threads, diğer birçok sosyal medya platformunda olduğu gibi, hem Android hem de iOS'ta mevcut. Ancak kullanıcılar, uygulamanın macOS ve Windows'ta da olup olmadığını sormadığını merak ediyor.

Threads'in henüz bir web uygulaması yok. Yalnızca, kullanıcıları indirmeler sayfasına yönlendiren temel bir web sitesine sahip. Ancak, sosyal medya yöneticilerinin ve PC kullanıcılarının şimdilik deneyebilecekleri bir geçici çözüm var.

Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili adımlar şu şekilde:

Adım 1. İnternetten herhangi bir emülatör programını indirin. En iyileri Bluestacks, Noxplayer ve MEmu'dur.

Beyaz yani Pamukkale renkli Togg'lar yakında yollara çıkıyor Beyaz yani Pamukkale renkli Togg'lar yakında yollara çıkıyor

Adım 2: Threads uygulamasının Android APK dosyasını seçin. Doğrudan akıllı telefonunuzdan kopyalayabilir veya tanınmış bir çevrimiçi kaynaktan indirebilirsiniz.

Adım 3: Öykünücüyü başlatın ve APK'ye giderek Threads uygulamasını yükleyin. Kesin adımlar, seçtiğiniz öykünme katmanına bağlı olarak değişir. Kurulduktan sonra, uygulamayı başlatabilir ve bir Android akıllı telefonda yaptığınız gibi kullanabilirsiniz.