Filistin medyasına göre, 16 yaşındaki Milad Munther al-Ra'i, Cumartesi günü kampa yapılan baskın sırasında karşılarına çıkan bir grup Filistinli genç ve çocuğa Siyonist askerlerin gerçek mühimmat ve zehirli göz yaşartıcı gaz kapsülleri atması sonucu şehit oldu.

Durumu kritik olan Al-Ra'i, tıbbi tedavi için hastaneye kaldırıldı ve yaklaşık bir saat sonra vefat ettiği açıklandı.

Filistin Kızılayı, Siyonist askerlerin kampa düzenlediği baskında genç çocuğun sırtından ve göğsünden vurulduğunu söyledi.

Rejim güçlerinin zehirli göz yaşartıcı gaz kullanması nedeniyle çok sayıda Filistinli de gaz zehirlenmesine maruz kaldı.

Siyonist askerler, rejimin "aranan" Filistinlileri gözaltına alma bahanesiyle Batı Şeria'nın çeşitli şehirlerine neredeyse her gün baskınlar düzenliyor. Baskınlar genellikle bölge sakinleriyle şiddetli çatışmalara yol açıyor

2023 BİTMEDEN 200'DEN FAZLA FİLİSTİNLİ KATLEDİLDİ!

İşgal altındaki topraklarda ve Gazze'de bu yıl 200'den fazla Filistinli şehit oldu. Bu ölümlerin çoğunluğu Batı Şeria'da kaydedildi.

Bu rakam, 2023'ün, Birleşmiş Milletler'in ölümleri takip etmeye başladığı 2005 yılından bu yana Batı Şeria'daki Filistinliler için en ölümcül yıl olduğunu gösteriyor.

Almanya bu yardımı konuşuyor! Evli ve çocuklu çifte 5553 Euro! Almanya bu yardımı konuşuyor! Evli ve çocuklu çifte 5553 Euro!

Birleşmiş Milletler'e göre daha önce 2022, 33'ü çocuk olmak üzere 150 Filistinlinin şehit edildiği en ölümcül yıldı.