Saadet Grubu'nun mülakat ve yapılmayan öğretmen atamaları için verdiği önerge reddedildi Saadet Grubu'nun mülakat ve yapılmayan öğretmen atamaları için verdiği önerge reddedildi

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen il divan toplantısında partiye yeni katılanlara rozet takdimi gerçekleştirildi. Yeni partililere hitaben konuşan Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş, Saadet Partisi’nin her vatandaşın derdinin çözülmesi için gayret gösterdiğini belirtti.

“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE KATILIMLAR ARTACAK”

Siyasetin bir çözüm aracı olduğunu ifade eden Karataş, Afyonkarahisar’da da tüm vatandaşın dertleri ile dertlendiklerinin altını çizerek, “Zafer Meydanı’nda da, Çavuşbaş’ın arka sokaklarında da, Kızılören’in köylerinde de, Emirdağ’ın pazarında da var olarak her kesimle konuşabilen, görüşebilen, milletimizin derdiyle dertlenen bir siyasi hareketiz. Bu sebeple hemşehrilerimizin partimize özellikle yerel seçimler öncesinde teveccühü olduğuna şahit oluyoruz. Saadet Partisi, siyasetin güvenli limanıdır. İlkeler üzerinden siyaset yaparsanız, hakikatleri hiç durmadan ifade ederseniz bu toplumda mutlaka karşılık bulacaktır. Önümüzdeki dönemde partimize katılımların artarak devam edeceğini ifade etmek istiyorum. Partimize katılan değerli üyelerimize teşekkür ediyor, kendilerine hoş geldiniz diyorum. Hayırlı olsun” dedi.