OSB 3. cadde ve Poligonlar bölgesi İnegöl'de yazları ve kışları alkol almak isteyenlerin mekanları haline geldi. Yıllardır sorun haline gelen bölgede bir türlü çözüm bulunamadı. Alkol, uyuşturucu, drift, hız yarış hatta bazen uyuş pazarlıkların yapıldığı bölgede denetimler yetersiz kalıyor. Resmi polis araçlarını görenler karanlıktanda yaralanarak kendinileri saklamayı başarıyor. Fabrika önlerinde içilen alkol şişeleri fabrikanın önlerine yada sokak ortasına atılarak çevreyede zarar veriliyor. Özellik gece saatlerinde havalarında soğuk olması nedeniyle büyük ateşler yakılarak toplanan hem ısınıyor hemde yüksek sesle müzik dinliyorlar. Bölgede fabrikası olan işadamların ise gece gözlerine uyku girmiyor.

Fabrika diplerinde yakılan ateş bazen söndürülmeden yakanlar tarafından bırakılarak bölgeden ayrılıyor. Güvenlik kamera görüntülerini izleyen fabrika sahipleri polise ihbarda bulunuyor. Bölgede buluna  güvenlik görevlileri gençleri uyarmasına rağmen bazen alkolünde etkisiyle kendilerini uyaran güvenlik görevlilerine saldıranlarda oluyor.. İşadamları bölgede ekiplerin sık sık devriye gezmesi istiyor. Ufak bir hatta milyonlarca zarara yüzlerce kişiyi ekmeksiz bırakmasına yol açması içten değil. Daha önce ekipler sık sık bölgede devriye ataral şahısları bölgeden uzaklaştırıyordu. Ancak bu denetimler artık eskisi gibi olmadığı görülüyor.

Sağlıkçılardan sert tepki “İnegöl devlet hastanesi artık yaşayan değil yaşam mücadelesi veren bir veren bir hastanedir” Sağlıkçılardan sert tepki “İnegöl devlet hastanesi artık yaşayan değil yaşam mücadelesi veren bir veren bir hastanedir”