Edinilen bilgilere göre kaza Mahmudiye Mahallesi çağrı sokak üzerinde meydana geldi. Çağrı sokak üzerinde seyir halinde olan Serdal A 07 AJK 215 plakalı otomobile arkasında gelen Rıdvan E idaresindeki 16 BBG 030 plakalı motosiklet sollamaya çalışırken aracın arka yan kısmına çarpttı. Şiddetli çarpışmanın etkisiyle motosiklet sürücü ile yanında bulunan 2 çocuk yere düşerek yaralandı. Yaralıların yardımına kazayı gören vatandaşar yetişti. İhbar üzerine kaza yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ekipler yaralıları ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesi götürdü.

KAZA ANI SANİYE SANİYE KAMERAYA YANSIDI

Öte yandan kaza anı saniye saniye bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Dar olan yolda motosiklet sürücünün dönüş yapmak isteyen otomobile hızla gelip çarptığı görüldü.

Fırının bacası tutuştu gören oraya koştu Fırının bacası tutuştu gören oraya koştu

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ EHLİYETSİZ ÇIKTI

Olay yerine gelen trafik ekipleri yaptıkları incelemede motosiklet sürücünün ehliyetsiz ve kasksız olduğunu belirledi. Emanet olan motosikletti kullan Rıdvan E ile sahibene ayrı ayrı 8 bin TL toplamda ise 16 bin TL ceza kesildi. Motosiklet bağlanarak otoparka çekildi. Kazayla ilgili soruşturma ise sürdürülüyor.